Manşetler

Buradasın: Program indir » Araçlar » DAEMON Tools Lite indir
 

DAEMON Tools Lite indir

Reklam

DAEMON Tools Lite indir

Sanal sürücüler söz konusu olduğunda DAEMON Tools neredeyse standardı oluşturuyor. Özel kullanımı ücretsiz ve kolay olan bu program sistem kaynaklarını az kullanan ve görev açıklamasında ne yazıyorsa o görevi yerine getirir.

Sanal bir sürücü oluşturmak ilk bakışta çok da rahat gibi görünmese de üzerinde düşünüldüğünde bu programın bir çok avantajı var. DAEMON Tools ile herhangi bir imaj dosyasını doğrudan sisteminizde çalıştırabilir, CD yazmanın yoksun zaman ve uğraştan kurtulabilirsiniz. Ayrıca sanal sürücüler gerçek CD birimlerinden çok daha hızlıdır.

Kurulum ve sistemin yeniden başlatılmasından sonra DAEMON Tools, sistem çubuğu üzerinde dikkat çekmeyen sade bir sembol haline görünüyor ve bu simgelerde programın temel araçlarına ve ayar menüsüne erişim sağlar. Yapmanız gereken tek şey, kalıp dosyasını sakladığınız dizini açmak ve DAEMON Tools ile dosyayı sanal bir sürücü olarak "yerleştirmek" dir.

DAEMON Tools Lite sürümü sanal sürücü sayısı limiti dörttür, fakat Pro ve Advanced sürümlerinin DVD HD ve Blu-Ray sürücüleri ya da kalıp dosyası oluşturma fonksiyonu gibi ek özelliklerini içermez. Yine de DAEMON Tools'un bu sürümüsadece birkaç sanal sürücüden fazlasına ihtiyaç duymayacak olan normal bireysel kullanıcılar için mükemmel.

DAEMON Tools Lite indir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?