Manşetler

Buradasın: Haberler » Gündem » Denge Bilekliği İşe Yarıyor Mu
 

Denge Bilekliği İşe Yarıyor Mu

Reklam

Denge Bilekliği İşe Yarıyor Mu

Denge Bilekliği

Son zamanlarda hemen hemen hepimizin ilgi odağı olan denge bilekliği hakkında bilmediklerinizi söylüyoruz .. Söylentilere göre içindeki hologram ve iyonların güç verdiğini iddia ediyorlar. Bileğinize taktığınızda güç ve denge verdiğine inanılan bilezik veya da bileklik ..Birazda özentilik var işin içinde. Bunları daha önce NBA oyunvusu  Shaquille Oneal de kullanmıştı . Resmen reklam yapmış ve ben kullanıyorum işe yarıyor dercesine ki zaten onlardır denge bilekliğini meşhur edenler . Diğer bir söylentide ise Bilekliğin içindeki Halogram sayesinde size, denge - güç - esneklik kazandırır. Vücudunuzun enerjisini düzenleyerek , statik hale getirir. İllaki bileğinize takmanıza gerek yok. Vücudunuza 1 metre yakında olması yeterli. Dünya da birçok spor dalında kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle Basketbol,Tenis,Sörf, Futbol oynayanlar için ideal bir ürün.

Denge Bilekliği Nerde Satılır

İnternetten almak isterseniz bu adreslerden satın alabilirsiniz http://www.sahibinden.com/search.php?b[search_text]=denge+bilekli%C4%9Fi adresinden ilanlara bakabilirsiniz veya http://urun.gittigidiyor.com/EFX-DENGE-BILEKLIGI-SINIRLI-STOK-ORJINAL-ABD-DEN_W0QQidZZ31423624 . Onun dışında YKM ve Boyner gibi alışveriş magazalarında bulabilirsiniz .

Suyla temas halinde birşey olur mu?

Evet, denge bilekliği su içerisinde de çalışmaktadır, ürünler elle yıkanabilir ve açık havada kurutulabilir.

Gün boyunca kullanmak zararlımıdır?

Hayır, ama herkes için bu durum farklıdır.Bazıları 24 saat boyunca kullanmayı, diğerleri ise sadece günlü faaliyetleri esnasında kullanmayı tercih etmektedirler.

Ürünün tenime temas etmesi gereklimidir?

Hayır, ürünün teninize temas etmesi gerekli değildir, ama bedenin enerji alanı içerisinde olması gerekmektedir.Kişiden kişiye değişmesine rağmen, aslında deriden itibaren 5 cm’i kapsamaktadır.

 

 

1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Denge Bilekliği İşe Yarıyor Mu 2. Resmi büyütmek için üzerine tıklaDenge Bilekliği İşe Yarıyor Mu
3. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Denge Bilekliği İşe Yarıyor Mu 4.Resmi büyütmek için üzerine tıklaDenge Bilekliği İşe Yarıyor Mu

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
Pınar Alacan - 07.09.2011 - 21:51
Boşuna paranızı vermeyin bir ugur parası taşıyın ben bunun ugruna inanıyorum deyin aynı şey..
Furkan Demirtaş - 07.09.2011 - 21:50
Evet kamil beysize katılıyorum.Durum tamamen psikolojik ve inanmakla ilgili.
Ünlülerin bunu kullanmaları kesinlikle reklam 10 liradan milyonlarca satıldıgını düşünürseniz cok büyük bir mevla.Oturdukları yerden para kazanma zekası..Ben inanin yerden taş alsam ve bu taş şu işe yarıyor desem ve inançlı bir şekilde bunu kullansam ve dagıtsam inanın cok teşekkür mesajları alırım bunun gibi birşey bu hiç bir etkisi yok durum tamamen psikolojik.İnnsan benim kolumda bu var syle olcak böyle olacak diye düşünürse o olur.
erhan dğlı - 07.09.2011 - 21:49
en Aldım İşe yarıyor sırt ağrılarım geçti kendimi daha iyi hissediyorum gerisini bilmem güzelde bir aksesuar faydasını gördüm hakkını yiyemem sahteleri vardır mutlak.plesoba mlesoba blesobayı bilimsel olarak açarsanız daha iyi olu madem etkisi yoksa bunlarla ilgilendiğimiz kadar bankaların, tekelleşmiş ve özelleşmiş kurumların tıkır tıkır aidat ücreti, kart ücreti, hesap işletim ücreti, o ceza bu ceza, açma kapama ücreti, bilmemne harcı, bunların siz uyurken bile cebinizden arakladığı paralara karşı biraz daha duyarlı olsak daha iyi olur Türkiye deki En büyük en prestijli marka haline gelmiş kurumların bile bizi nasıl sağdığını görmezden gelmeyi bırakalım.
edalı - 07.09.2011 - 21:49
Bence insan ne ye inanmak ister se ona inanır
kamil - 07.09.2011 - 21:45
piskolojikkkkk