Manşetler

Buradasın: Haberler » Yaşam » Diablo 3 Oyununu Nerden Alabilirim?
 

Diablo 3 Oyununu Nerden Alabilirim?

Reklam

Diablo 3 Oyununu Nerden Alabilirim?

Diablo oyunu yine çok konuşulacağına benziyor.15 Mayısta satışa sunulacak olan bu oyun şimdiden sevenlerini heyecanlandırdı.Oyunu almak için saatlerdir kuyrukta olan insanlar bile var.Taksimde raflarda yerini almaya başladı.
Peki bu oyun nasıl bi oyundur bunun hakkında size bilmediklerinizi söylüyeceğiz.

Diablo IIIte oyuncular beş kahraman karakterden birini bu karakterler şu şekilde Barbarian, Witch Doctor, Wizard, Monk ve Demon Hunter seçerek maceraya atılıyor ve şeytanın bitmek tükenmek bilmeyen yaratıklarına karşı büyük mücadeleyi kazanmaya çalışacaklar.

Grafikleri ve birçok yeni özelliğiyle dikkat çeken Diablo III, iki farklı fiyat etiketiyle oyunseverlerle buluşacak.

Bu oyunun fiyatı ise şu şekilde Diablo IIIün normal sürümüne sahip olmak isteyenler 110 TL, Collector Edition olarak da bilinen özel Diablo III paketi için ise 240 TLlik bir ödeme yapacak.

1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Diablo 3 Oyununu Nerden Alabilirim? 2. Resmi büyütmek için üzerine tıklaDiablo 3 Oyununu Nerden Alabilirim?
3. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Diablo 3 Oyununu Nerden Alabilirim? 4.Resmi büyütmek için üzerine tıklaDiablo 3 Oyununu Nerden Alabilirim?
5. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Diablo 3 Oyununu Nerden Alabilirim? 6. Resmi büyütmek için üzerine tıklaDiablo 3 Oyununu Nerden Alabilirim?
7. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Diablo 3 Oyununu Nerden Alabilirim? 8.Resmi büyütmek için üzerine tıklaDiablo 3 Oyununu Nerden Alabilirim?
9. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Diablo 3 Oyununu Nerden Alabilirim? 10.Resmi büyütmek için üzerine tıklaDiablo 3 Oyununu Nerden Alabilirim?

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?