Manşetler

Buradasın: Haberler » Teknoloji » Digitürk Enayi tarifesi
 

Digitürk Enayi tarifesi

Reklam

 Digiturk’ün ENAYİ tarifesi tescillendi! Mağdur vatandaş isyanda!..

Aklım, digim karıştı fena halde!

Bir Digitürk abone fiyatlarını yazdım, ortalık karıştı? “Eski üyeler 100 lira ve üzerine üyelik sürdürürken, yeni üyeler 35 liraya” abone ediliyor demiştim. “Nerede adalet” diye bağırmıştım bu sütunlarda? “Enayi miyiz” diye öfkelenmiştim.

Sonra Digitürk’ten “Bekir bey biz sadece Lig tv ve ulusal kanal paketini 35 liraya abone ediyoruz. Diziler, sinema kanaları spormax vs. yok. Sizinki tam paket olduğu için pahalı” açıklaması gelmişti? Ben de “Haaa anladım, tamam” diye yazmak zorunda kalmıştım?

Vatandaş mail yağmuruna tuttu beni. “Aman Bekir bey, bir şey yakaladın ucundan, bu kadar saf olup hemen pes etme, teslim olma. Adamlar seni yiyor” diyen diyene?

Haydaa, ayda ve yayda yani? Yaprak Bilmen adlı okuyucumuz mailinde diyor ki;

“Malesef Digitürk söylediklerinde haklı değil.. Eski üyelere resmen kazık atılıyor.. Ben şu anda sadece ulusal kanalları ve Lig Tv’yi izliyorum ve 65 lira civarı bir para ödüyorum. Yani öyle söylendiği gibi sinema ve dizi kanalları yok!! Ve sıkı durun 12 yıllık üyeyim.. Ama daha geçen sene üye olan ve yine benim gibi sadece ulusal kanallar ve lig tv izleyen bir arkadaşım sadece 39 lira ödüyor!! Geçen sene bu durum üzerine telefon açtığım Digitürk yeni üye oldukları için onlara o avantajın sağlandığını söyledi.. Yani anlayacağınız yeni üye çekebilmek için ucuza satıyorlar.. Parasını da eski üyelerden çıkarıyorlar!! Üstüne üstlük 1 senelik de tahaahüt veriyorsunuz. Şimdi benim 65 liralık tahaahüt sürem Ekim ayında dolacak. Telefonda muhtemelen bir kavga daha yaşıyacağım bakalım bu sefer ne fiyat çekecekler. Belki sizin gibi duyarlı gazeteciler sayesinde biraz insafa gelirler. Bence Digitürk böyle bir açıklama yaptı diye işin peşini bırakmayın eminim benim gibi çok insan var..”

BEKİR HAZAR / TAKVİM

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular