Manşetler

Buradasın: Biyografi » Ünlüler » Doğukan Manço Kimdir? Biyografisi Ve Resimleri
 

Doğukan Manço Kimdir? Biyografisi Ve Resimleri

Reklam

Doğukan Manço Kimdir? Biyografisi Ve Resimleri

Türkiye’nin unutulmaz sanatçılarından biri olan Barış Manço’nun oğludur. Leyla Manço’nun büyük oğlu olan Doğukan Manço’yu televizyon ekranlarında görmeye alışkın değiliz. 19 mayıs 1981 ‘de Belçikanın Liège şehrinde doğan Doğukan Manço DJ’lik yapmaktadır. Doğukan Manço’nun Batıkan adında bir erkek kardeşe sahip.

Tam adı ise aslında Doğukan Hazar Mançodur. Ünlü sanatçının ilk babalık heyecanını yaşatan ilk çocuğudur.

Babasından kalan müzik mirasına sahip çıkan Doğukan Manço Eylül 2012 tarihlerinde 6 yıldır birlikte olduğu Tuğba Macit ile nikah kıydı. Aile arasında sade bir tören yapıldı. Düğünü gelecek yaz yani 2013 yılınan yaz aylarında planlamışlardır.  Barış Manço gibi sanata gönül veren bir isim.

Yakın zamanda evlenen Doğukan Manço’yu artık televizyon ekranlarında sık sık göreceğiz. Acun Ilıcalı’nın sunumunu yaptığı Survivor yarışmasında yer alacak isimlerden biri. Acun Medya ile görülmesinin olumlu olduğunu katıldığı bir programda dile getirdi. Doğukan Manço konu ile ilgili şu sözleri söyledi Uzun zamandır ne şeker yiyorum ne başka birşey beni orada neler beklediğini az çok tahmin edebiliyorum. Ardından daha önce hiç balık yemediğini söyleyen Doğukan Manço karşısında spiker şaşırdı.

1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Doğukan Manço Kimdir? Biyografisi Ve Resimleri 2. Resmi büyütmek için üzerine tıklaDoğukan Manço Kimdir? Biyografisi Ve Resimleri

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?