Manşetler

Buradasın: Haberler » Teknoloji » Dokunmatik Retina Ekranlı Chromebook Pixel Teknik Özellikleri ve Fiyatı
 

Dokunmatik Retina Ekranlı Chromebook Pixel Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Reklam

Dokunmatik Retina Ekranlı Chromebook Pixel Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte bilişim sektörü de büyük hızla ilerlemeye başlamıştır. Özellikle yirminci yüzyılın başlarında başlayan bu gelişmeyi masaüstü bilgisayarlardan sonra dizüstü bilgisayarlar ve şimdi ise tabletler takip etmiştir. Bilgisayar teknolojisinin gelişmesiyle büyüyen internet sektörü de bir çok alanda bizlere hizmet vermeye hala devam etmektedir. İnternet üzerinden sağladığı arama motoru özelliği ile dünyanın lider sitesi olan Google, geçtiğimiz günlerde bilgisayar alanında yaptığı ilk ürünü görücüye çıkardı.

Google, merakla beklenen bilgisayarını geçtiğimiz günlerde duyurdu. Chromebook Pixel olarak isimlendirilen bu bilgisayardaki özellikler, sektöründeki diğer ürünleri kolayca geçebilecek türden. En büyük özelliklerinden biri olan Retina Ekran çözünürlüğüne sahip olması Google marka bu ürüne olan ilgiyi arttırmaktadır. Dokunmatik ekranlı Google Chromebook Pixel, sağladığı özelliklere karşı verdiği fiyatla oldukça beğenildi. Her kesime hitap eden Dokunmatik retina ekranlı Chromebook Pixel, fiyatıyla da bunu belli etmektedir. Tüm dünya üzerinden 1299 dolardan satışa sunulan dokunmatik ekranlı bilgisayar dizüstü oluşu ile de büyük merak toplamaktadır.

Dokunmatik ekrana sahip olduğunu söylediğimiz Chromebook Pixel, 12.85 inçlik retine ekrana sahiptir. Ekran çözünürlüğü de boyutuna göre oldukça fazla olan modelin genel çözünürlüğü 2560 * 1700 ‘dür. 720p HD kameraya sahip olan ürün, 4 GB Ram ve 1.8 Ghz çift çekirdekli Core i5 işlemciye sahiptir. Bluetooth ve dual band özelliklerinin yanında 2 adet USB ve mini görüntü çıkışına da sahiptir.

1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Dokunmatik Retina Ekranlı Chromebook Pixel Teknik Özellikleri ve Fiyatı 2. Resmi büyütmek için üzerine tıklaDokunmatik Retina Ekranlı Chromebook Pixel Teknik Özellikleri ve Fiyatı
3. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Dokunmatik Retina Ekranlı Chromebook Pixel Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?