Manşetler

Buradasın: Sağlık » Estetik » Dudak Kalınlaştırma Fiyatları
 

Dudak Kalınlaştırma Fiyatları

Reklam

Dudak Kalınlaştırma Fiyatları 500 ytl den başlayarak 1500 ytl ye kadar çıkmaktadır.

Dudak kalınlaştırma uygulamalarında bilindiği üzere botox ve dolgu maddeleri kullanılmaktadır. Bu uygulamalar uzmanlığını almış birr plastik cerrahi tarafından yapılmalıdır. Güvenilmeyen kliniklerde yapılacak olan dolgu işlemleri hem istenilmeyen sonuçlara hemde deformasyonlara neden olmakta hemde uzun ömürlü olmaması sebebiylede mali açıdan sizi zor duruma sokabilmektedir.

Uygulanan bu uygulamaların maliyeti yaklaşık olarak 500 ytl den başlayarak hastanın fiziki durumuna göre ve uygulanan malzemnin kalitesine göre 1500 ytl kadar çıkmaktadır. Uygulanan dolgu maddeleri botox pahalı bir madde olması nedeniyle bunun altına düşecek rakamların pek de güvenilir yerler ve uygulamalar olması beklenemez.

Bu uygulamalar yaklaşık olarak 6 ay civarında sürmektedir. Bir seneyi aynı kalınlıktaki dudaklarla geçirmek için yarı dönemde yani 6 aylık bir süre sonunda tekrardan bir dolgu uygulamasının yapılması önerilir. Bununla beraber kalıcı dolgu maddeleride vardır bu fiyatların dışında daha yuksek maliyetlerle sonuçlanan bu operasyonlarda ömür boyu erimeyen dolgu malzemeleri kullanılır.

En geniş bilgileri uzmanınızdan alabilirsiniz…

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?