Manşetler

Buradasın: Fragmanlar » Sinema » Düşler Bahçesi Filmini İzle
 

Düşler Bahçesi Filmini İzle

Reklam

Düşler Bahçesi Filmini İzle Orjinal Adı  We Bought a Zoo olan filmin konusu şöyle :Güney Kaliforniya’da geçen filmde, Benjamin eşini kaybetmiş ve iki çocuğuna birden bakmaya çalışan bir babadır. Çocuklarıyla yeni bir hayata başlayabilmek adına yeni bir eve taşınmaya karar verir. Farkederler ki taşınacakları ev aslında bir hayvanat bahçesidir. Hem bu hayvanat bahçesini yoktan var edip, hem de ailesini mutlu etmeye çalışan Benjamin, bu ev sayesinde, güzel lunapark uzmanı Kelly ile de tanışacaktır. Benjamin, çocukları, Kelly ve hayvanat bahçesini ayakta tutan dostlarını, duygu yüklü, fantastik ve bir o kadar da eğlenceli bir macera beklemektedir.

Oyuncular: Matt Damon (Benjamin Mee), Scarlett Johansson (Kelly), Elle Fanning (Lily), Carla Gallo (Rhonda), Patrick Fugit (Robin Jones), Thomas Haden Church (Duncan Mee), Stephanie Szostak (Katherine Mee), John Michael Higgins (Walter Ferris), Colin Ford, Peter Riegert (Delbert McGinty), J.B. Smoove, Desi Lydic (Shea Seger), Nicole Andrews (Joyce Jamison), Lily Rains (Hope Holiday), Dustin Ybarra (Nathan), Maggie Elizabeth Jones (Rosie Mee), L.J. Benet (Brady), Mark Hengst (David White), Erick Chavarria (Ernesto), Shannah Barrett (Laughing Girl ), Mikey Kelch (Mover ), Gabriel Rydel-Jurgens (Family Kid ), Todd Stanton (San Diego Vet ), Antoine Williams (Zoo Volunteer )

Yapım: 2011
Yapımcılar: Cameron Crowe (Yönetmen), Aline Brosh McKenna (Senaryo), Cameron Crowe (Senaryo), Benjamin Mee (Senaryo), Paul Deason (Yapımcı), Marc Gordon (Yapımcı), Ilona Herzberg (Yapımcı), Aldric LaAuli Porter (Yapımcı), Julie Yorn (Yapımcı)
Vizyon Tarihi: 20.01.2012
Filmin Türü :Aile, Dram, Komedi

Filmin Fragmanı Türkçe AltyazılıYorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?