Manşetler

Buradasın: Biyografi » Sporcu » Duygu Bal Kimdir?
 

Duygu Bal Kimdir?

Reklam

Duygu Bal Kimdir?

Bir kişinin tanıdığı ve DUYGU BAL kimdir sorusuna Türkiye' nin gözdesi olarak da cevap verilmektedir. 1987 doğumlu olan ve voleybolda oynayarak kendisini en güzel yollar ile başarıları ile birlikte anlatan kişi, voleybola ilk olarak Ankara' da başlamış bulundu.


Vakıfbank Güneş Sigorta' n ın alt yapısı ile büyüme yolunda ilerleme gösterdi. Bunun yanı sıra kendileri Ankara Üniversite' de Beden eğitimi öğrencisi olmaktadır. Ilk olarak Emlak Toki oyununu sergiledikten sonra 2007 yılı ve 2008 yılı sezonlarında da Vakıfbank Güneş Sigorta takımına transfer olarak başarılarını bu takımda da sergiledi.

Bunun yanı sıra sürekli en üst başarılara gelir iken bir yandan da akıllarda olan DUYGU BAL kimdir sorusuna en güzel yanıtı üstün bir voleybolcu olarak sergilemiş başarı ile vermektedir. Bunun yanı sıra orta oyunculuk olarak mevkii kılındırılmış en özel ve takımın en önemli bayanlarından olmuştur. Başarılarını devam ettirir iken 2011 yılı ila 2012 yılı arasında da İtalya A1 Ligi takımında Riso Scotti Pavia takımına transfer olmayı başardı. Her geçen gün farklı adımlar ile büyüme yolunda seyir halinde olan Duygu, genç yaşında olmasına rağmen takımın en önemli ve de en başarılı oyuncusu olmayı gözler önüne sergilemiştir. O bakımdan dolayı da sürekli farklı platformlarda teklifler aldığı gerçeğini de bariz ortaya sunmuştur.

Kısacası spor camiasında DUYGU BAL kimdir sorusuna üstün başarılı voleybol oyuncusu olarak bahsettiren ve kendisinden sürekli farklı dallar ile şampiyonluk yaptığı ile bahsettiren önemli bir oyun olmaktadır.

Özellikleri

Boy: 190 cm
Kilo: 75 kg
Pozisyon: Orta
Blok yüksekliği: 305 cm
Smaç yüksekliği: 275 cm

1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Duygu Bal Kimdir? 2. Resmi büyütmek için üzerine tıklaDuygu Bal Kimdir?
3. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Duygu Bal Kimdir? 4.Resmi büyütmek için üzerine tıklaDuygu Bal Kimdir?
5. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Duygu Bal Kimdir? 6. Resmi büyütmek için üzerine tıklaDuygu Bal Kimdir?
7. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Duygu Bal Kimdir? 8.Resmi büyütmek için üzerine tıklaDuygu Bal Kimdir?
9. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Duygu Bal Kimdir?

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?