Manşetler

Buradasın: Program indir » Araçlar » EASEUS Partition Master indir
 

EASEUS Partition Master indir

Reklam

EASEUS Partition Master indir EASEUS Partition Master Home Edition bilgisayarınızın yerel sürücüleri ile istediğiniz bölme, formatlama, silme ve yeniden boyutlandırma işlemlerini Windows açık durumda iken yeniden başlatmaya ihtiyaç duymadan kolayca gerçekleştirmenizi sağlar. EASEUS Partition Master ücretsiz olmasının yanı sıra, kullanımı oldukça basit olan program sayesinde bilgisayarınıza format (silmek ve biçimlendirmek) atmak çok basit.
Program benzerleri içerisinde pahalı ve profesyonel programlar kadar donanımlı ve kullanışlı yazılımdır. Dikkat edilmesi gereken bir nokta ise programın sadece 32 bit destekleyen sistemlerde çalışmasıdır. EASEUS Partition Master çalıştırmadan önce bilgisayarınızdaki çalışan programları sonlandırıp daha sonra EASEUS Partition Masterı  çalıştırıp işlem yapmak istediğiniz sürücüye sağ tıklayıp gerçekleştirmek istediğiniz işlemi seçerek programı kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Program işlemini bitirdikten sonra son olarak sizden onay ister böylelikle işlemde bir sorun var ise yapılan değişikliği geri döndürebilirsiniz. Kullandığınız işletim sistemi Windows Server 2003 ise programın çalışabilmesi için SP2 güncellemesinin yapılmış olması gereklidir. EASEUS Partition Master indir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?