Manşetler

Buradasın: Bayanlara Özel » Dantel Örgü » Eldiven Modelleri ve Örnekleri - Parmaksız Eldiven Yapımı Nasıl Örülür?
 

Eldiven Modelleri ve Örnekleri - Parmaksız Eldiven Yapımı Nasıl Örülür?

Reklam

Eldiven Modelleri ve Örnekleri - Parmaksız Eldiven Yapımı Nasıl Örülür?

Kış aylarının gelmesi artık ellerimizin de üşüyeceği anlamına geliyor. Bir de bilgisayar işinde çalışıyorsanız size mutlaka bir parmaksız eldiven şarttır.

Parmaksız eldiven normal eldivenin aynısı fakat sadece parmak uçları olmayan bir eldiven modelidir. Hassas bir işiniz varsa ve özellikle parmaklarınız ile yapmanız gereken bir işse mutlaka parmaksız eldiven kullanmanızı öneririm.

İsterseniz deri kaplamalı parmaksız eldivenleri mağazalardan alabilirsiniz isterseniz aşağıda sunduğumuz örneklerden kendinize yapabilirsiniz. İşte sizin için hazırladığımız 2013 parmaksız eldiven modelleri ve resimleri. Dilerseniz Aşağıda sunduğumuz Deryanın Dünyasında yapılan parmaksız örgü yapılışının videosunu izleyebilirsiniz.

1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Eldiven Modelleri ve Örnekleri - Parmaksız Eldiven Yapımı Nasıl Örülür? 2. Resmi büyütmek için üzerine tıklaEldiven Modelleri ve Örnekleri - Parmaksız Eldiven Yapımı Nasıl Örülür?
3. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Eldiven Modelleri ve Örnekleri - Parmaksız Eldiven Yapımı Nasıl Örülür? 4.Resmi büyütmek için üzerine tıklaEldiven Modelleri ve Örnekleri - Parmaksız Eldiven Yapımı Nasıl Örülür?
5. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Eldiven Modelleri ve Örnekleri - Parmaksız Eldiven Yapımı Nasıl Örülür? 6. Resmi büyütmek için üzerine tıklaEldiven Modelleri ve Örnekleri - Parmaksız Eldiven Yapımı Nasıl Örülür?
7. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Eldiven Modelleri ve Örnekleri - Parmaksız Eldiven Yapımı Nasıl Örülür? 8.Resmi büyütmek için üzerine tıklaEldiven Modelleri ve Örnekleri - Parmaksız Eldiven Yapımı Nasıl Örülür?
9. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Eldiven Modelleri ve Örnekleri - Parmaksız Eldiven Yapımı Nasıl Örülür? 10.Resmi büyütmek için üzerine tıklaEldiven Modelleri ve Örnekleri - Parmaksız Eldiven Yapımı Nasıl Örülür?

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?