Manşetler

Buradasın: Biyografi » Müzisyen » Emre Aydın Kimdir?
 

Emre Aydın Kimdir?

Reklam

Emre Aydın Kimdir?

İzmir' de barlarda şarkı söyleyerek gelişimde bulunmuş olan emre aydın açık bir gerekçelik ile günümüzün en gözde sanatçlarından biri olmaktadır. Bunun yanı sıra kısa dönemde çıkış yaptığı andan itibaren büyük bir kitle oluşturmayı başarmış olan ve de kendine ait şarkıları ile de fark yaratma yolunda ilerleme kayıt altına alan önemli söz yazarları ve de besteci olarak da bilinir.

Ilk çıkış albümü olan afili yanlızlıktan sonra büyük kitle oluşturmayı başarmış olan Emre, o albümünde bulunan " Hareket Vakti " şarkı haricindeki tüm şarkıların bestesi kendisine ait olmaktadır. Sing Your Song yarışmasında üstün besteleri ile başarı elde etmiş olan Dönersen bestesi ile de birinci olmayı hak kazanmış olmaktadır.

Kısa dönemde akıllara durgun veren isim emre aydın kimdir konusunda herkesin ilgi alanına girmeyi başarmış ve kısa dönemde kendisimni tanıtma yolunda ilerleme kayıt altına almış olan önemkli bir şarkısı olması yanı sıra, bir çok ödül almayı da hak kazanmış olmaktadır. Bunun yanı sıra şimdilerin en nacizane ses yarışmasında da juri olarak ekranlara çıkan Emre, üstün başarısını da adaylara aşılamak amacı ile de devamlılık sağlamıştır. 2010 yılında öne sürülen Falling Down ismine ait olan ingilizce teklisi ile de Türkiye ve de Yurt dışı olarak oldukça büyük başarılara imza atarcasına satışa sunulmuştır.

Her zaman farklı bir yapısı olmasından yanı sıra inanılmaz büyüklükte hayran kitlesi oluşturmayı başarmış olan emre aydın kimdir denildiği zaman ünlü ve gayet başarılı bir beste yazarı, şarkıcıdır diye hakkında bahsettirmektedir.

Ayrıca Emre Aydının Sevgilisi başlıklı yazımızda sevgilisinin kim olduğunuda daha önce yazmıştık.

Müzik yaşamı

Emre Aydın kariyerine barlarda canlı müzik yaparak başlamıştır. Bornova Küçükpark'ta çıktığı barlarda sevilen Emre Aydın, 2002 yılında, Onur Ela ile beraber 6. Cadde isimli kurdukları müzik grubu ile Türkiye çapında düzenlenen "Sing Your Song" beste yarışmasında 1574 adayı geride bırakarak "Dönersen" adlı parçası ile birinci olmuştur.

Albümleri:
2006: Afili Yalnızlık
2010: Kâğıt Evler
2013: Eylül Geldi Sonra

Tekli
2010: Falling Down
2010: Bu Yağmurlar
2012: Beni Biraz Böyle Hatırla

1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Emre Aydın Kimdir? 2. Resmi büyütmek için üzerine tıklaEmre Aydın Kimdir?
3. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Emre Aydın Kimdir? 4.Resmi büyütmek için üzerine tıklaEmre Aydın Kimdir?
5. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Emre Aydın Kimdir? 6. Resmi büyütmek için üzerine tıklaEmre Aydın Kimdir?
7. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Emre Aydın Kimdir? 8.Resmi büyütmek için üzerine tıklaEmre Aydın Kimdir?
9. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Emre Aydın Kimdir? 10.Resmi büyütmek için üzerine tıklaEmre Aydın Kimdir?

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?