Manşetler

Buradasın: Biyografi » Tiyatro - Oyuncu » Erkan Aydoğan Oflu Kimdir? Resimleri ve Biyografisi
 

Erkan Aydoğan Oflu Kimdir? Resimleri ve Biyografisi

Reklam

Erkan Aydoğan Oflu Kimdir? Resimleri ve Biyografisi Erkan Aydoğan Oflu Erkan Aydoğan Oflu kimdir , Erkan Aydoğan Oflu resimleri Erkan Aydoğan Oflu nerelidir.

1972 yılında İstanbul Fatihte doğan Oflu, 1973 yılında ailesiyle beraber Almanya’ya yerleşmişti.

1993 yılında Türkiye’ye dönerek askerliğini yapan oyuncu, çeşitli işlerde çalıştıktan sonra, 1999 yılında ilk defa oyunculuğa adım attığı Turkcell reklamında bir boksörü canlandırdı ve bu reklam filmi New York’ta ödül aldı.

Çeşitli reklam filmlerinde rol almasının ardından, ‘Korkuyorum Anne’ adlı uzun metrajlı filmde ‘Aytekin’ karakterini canlandırdı ve ardından Keremcem ile Yasemin Ergene’nin başrolünü paylaştığı ‘Aşk Oyunu’ adlı dizide hayat verdiği ‘Kurti’ tiplemesi, onun bütün Türkiye’de tanınmasını sağladı.

Genç oyuncu evli ve iki çocuk babasıydı.
1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Erkan Aydoğan Oflu Kimdir? Resimleri ve Biyografisi 2. Resmi büyütmek için üzerine tıklaErkan Aydoğan Oflu Kimdir? Resimleri ve Biyografisi
3. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Erkan Aydoğan Oflu Kimdir? Resimleri ve Biyografisi 4.Resmi büyütmek için üzerine tıklaErkan Aydoğan Oflu Kimdir? Resimleri ve Biyografisi
5. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Erkan Aydoğan Oflu Kimdir? Resimleri ve Biyografisi

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?