Manşetler

Buradasın: Bayanlara özel » Aşk » Erkeklerin dikkatini mi çekmek istiyorsunuz ? İşte size 7 yöntem!
 

Erkeklerin dikkatini mi çekmek istiyorsunuz ? İşte size 7 yöntem!

Reklam

Erkeklerin dikkatini mi çekmek istiyorsunuz ? İşte size 7 yöntem!

Bayanlar ilginç olacak ama araştırmalar sonucu erkeklerin aşık olurken hisleriyle hareket ettikleri gösteriliyor. Eğer sizde erkeklerin ilgisini çekmek istiyorsanız aşağıdaki bilgileri okumanızda fayda var.

Bir erkeğin size bir an bakıp kafasını çevirdiği anlarla sık sık karşılaşıyoruzdur peki onu durduranları bilmek istemez misiniz? Jackie Blackin yazdığı Hayatınızın Aşkıyla Tanışmak kitabının bir paragrafında; "Erkekler bir kadınla tanıştıklarında aslında çok az özelliklere dikkat ederler ve genellikle genetik şartlandırmalarının etkisinde kalırlar." yazıyor ve bunun hakkında işe yarayacak bazı ipuçları veriyor.

1. SAÇLARINIZIN NE KADAR DOLGUN OLDUĞU

Aslında bu tamamen evrim kuramı ile ilgili. Erkekler ilk zamanlardan beri gür saçları olan bayanlardan hoşlanıyorlar. Sebebi ise erkeklere göre saçlardaki dolgunluk,bayanların sağlıklı ve doğurgan olduklarını düşünmesi.

2. ARKADAŞ SAYINIZ

Çok kalabalık bir arkadaş grubunuzun olması erkeklerin size yaklaşma konusunda endişe yaşatır. Yanınızda sadece bir arkadaşınızın olması da arkadaşlarınızla rekabet edemeyeceğini düşündüğünden ciddi bir düşünce sebebidir. Bu sebeple en mükemmel arkadaş sayısı üçtür. Arkadaşlarınız siz olmadan geceye devam edebilmesi erkeği rahatlatır.

3.CİLT PARLAKLIĞI

Erkekler,parlak bir cildi,akıl sağlığının yerinde olmasıyla bağdaştırıyorlar. Sivilceler; stres ve endişe sonucunda oluşup , cildi solgunlaştırmasını sağlar. Yani bu demek ki , elmacık kemiklerinizin üzerine sürdüğünüz allık ve yüzünüze sürdüğünüz bronzlaştırıcılar kesinlikle işe yarıyor!

4. SES TONUNUZ

Araştırmalara göre erkekler yüksek perdeden çıkan seslerden hoşlandıkları gösteriliyor. Bunun nedeni, hem genetik hem duygusal şartlandırmalardır. Çünkü tiz ve canlı bir ses tonu, gençliğin ve yaşam enerjinizin yüksek olduğunu göstermesindendir.

5. BEL VE KALÇANIZ ARASINDAKİ ORANTI

Belinizin kalçanızdan gözler görülür derecede ince olması doğurganlığınızın göstergesi olarak size öncelik sağlar. Bu sebeple bol elbiselerinizle geniş kemerler takarak vücudunuzun sahip olduğu kum saati görünümü ortaya çıkarırsınız.

6. GÖZLERİNİZ

Gözler; vücudunuzdaki diğer bölgelerle kıyaslanamayacak kadar dikkat çeken bölgeniz! Gözlerinize yaptığınız yoğun ve koyu bir makyaj ile erkeklerin ilgisini üzerinize çekebilirsiniz!

7. DOĞALLIK

Burada fiziksel özelliklerden bahsediyoruz. Erkekler ; takma kirpik , tırnak ve saçlarla sadece dikkat çekme amacı olan bayanların kullandığını düşünüyorlar. Yani ne kadar doğal olursanız o kadar öndesiniz .

Yukarıdaki maddeleri en azından deneyin emin olun çabalarınız boşa gitmeyecek :)

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?