Manşetler

Buradasın: Faydalı linkler » Genel Bilgiler » Eset Nod32 Kullanıcı Adı ve Şifre Girme Nod 32 Şifre Nasıl Girilir Resimli Anlatım
 

Eset Nod32 Kullanıcı Adı ve Şifre Girme Nod 32 Şifre Nasıl Girilir Resimli Anlatım

Reklam

Eset Nod32 Kullanıcı Adı ve Şifre Girme Nod 32 Şifre Nasıl Girilir Resimli Anlatım

Yeni bir ESET NOD32 Antivirüs paketi aldığınızda Kayıt ve Etkinleştirme işlemini yapmanız gerekiyor. Bu işlemi yapabilmek için almış olduğunuz paket içerisinden bir seri numarası çıkar. Bu seri numarasını kullanarak internet üzerinden kayıt yaptırabilirsiniz. Kayıt işleminden sonra e-posta yol?u ile size kullanıcı adı ve şifre bilgileriniz gönderilecektir.

Kayıt ve Ektinleştirme işlemini aşağıdaki adres?e girerek yapabilirsiniz.

http://www.nod32.com.tr/kayit bu adrese girdiğinizde karşınıza aşağıdaki form çıkacaktır. Bu form üzerindeki gerekli bilgileri dolurarak işlemi tamamlayabilrisiniz.


Şimdi sahip olduğumuz seri numarasını kaydettikten sonra bize verilen kullanıcı adı ve şifre bilgilerimizi ESET NOD32 Antivirüs üzerinde nasıl gireceğimizi görelim.

1. NOD32 Antivirüs kurulumunu gerçekleştirdikten sonra Tarih/Saat bölümünün oradaki NOD32 ikonuna çift tıklayarak uygulamamızın arayüzünü açıyoruz. Daha sonra F5 tuşuna basarak NOD32 Setup?ı çalıştırıyoruz. Açılan pencerenin sol tarafında bulunan liste üzerinden Update seçeneğine tıklıyoruz. Son olarak sağ tarafta yer alan Username ve Password kısmına elimizdeki bilgileri girerek işlemi tamamlıyoruz.Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
eren - 10.09.2013 - 22:57
eset nod32 6 güncelleme istiyorda kullanıcı istiyor ben bulamadımda sizler acabah yardımcı olrabilrisinmiz ??

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular