Manşetler

Buradasın: Haberler » Spor » Eskişehir Fenerbahçe Maçı yorumu Rıdvan Dilmen
 

Eskişehir Fenerbahçe Maçı yorumu Rıdvan Dilmen

Reklam

Bu akşam oynanan Fenerbahçe ve Eskişehir maçında 27. dakika da Caner Erkinin sebebsiz yere gördüğü kırmızı kart gündeme bomba gibi oturdu.

Ünlü futbolcu ve yorumcu Rıdvan Dilmenden kırmızı kartın yorumu:

Ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen 1-1 sona eren Eskişehirspor Fenerbahçe maçın sonrası Caner Erkinin gördüğü kırmızı kart ve Kamarranın penaltı pozisyonu ile ilgili yorumlarda bulundu. Dilmen yaptığı yorumlarda maçın hakemi Fırat Aydınusu eleştirdi.

Rıdvan Dilmen Canerin kırmızı kart gördüğü pozisyonla ilgili olarak Kkırmızı kart öncesi Canere yapılan hareket net bir fauldü. Maçın hakemleri o faülü verseydi Caner küfür etmeyecekti. Dolayısıyla da kırmızı kart görmeyecekti" ifadelerini kullandı.

Dilmen sözlerine şöyle devam etti. "Caner büyük ihtimalle küfür etti. Bazı futbolcular böyle pozisyonlarda ah der, uff der, lan der. Bazıları da küfür eder. Burada önemli olan küfürü refleks olarak mı etti, yoksa şahsa mı etti. Bu çok önemli. Hakemlerin bunu taratabilmesi gerekir. Fırat Aydınus çaldıysa bir küfür duymuştur diye düşünüyorum."

Hakem Aydınusun eski formunda uzak olduğunu belirten Dilmen, "Fırat Aydınus bence dünya çapında bir hakem. Aydınus hata yaptı Caneri atarak. Canerde bu şekilde atılarak hata yaptı. Aydınusun bu aralar formsuz olduğunu gözlemliyorum. Canere yapılan hareket net bir fauldü bana göre. Kafaya çıkarken ensesine dirsek yiyor." dedi.

Hasan Alinin Kamaraya yaptığı penaltı pozisyonu ile ilgili ise Dilmen, "Hasan Ali pozisyonda ceza sahası içinde ayağını soktu, penaltıya yöneltti oyuncuyu. Kamara ise akıllılık yaptı ve dikkat ederseniz ayağını Hasan Alinin ayağına taktı. Kamaranın penaltıyı aldığını söyleyebiliriz." şeklinde konuştu.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?