Manşetler

Buradasın: Biyografi » Sunucular » Esra Erol Kimdir? Biyografisi Ve Hayatı
 

Esra Erol Kimdir? Biyografisi Ve Hayatı

Reklam

Esra Erol Kimdir? Biyografisi Ve Hayatı

12 Mayıs 1982 yılında dünyaya gelen başarılı sunucu 5 kız çocuğun ortancısı olarak Eyüpte dünyaya gelmiştir. Ailesi aslen Sinop Ayancılıdır.

Esra Erolun babası polis memurudur. Babasının memur olmasından dolayı Kütahyada eğitim görmüştür. İlk, orta ve lise öğretimini Kütahyada tamamlamıştır. Kız lisesinde çini seramik mezunu olan sunucu açık öğretim fakültesi okumuştur. Maltepe Üniversitesinin diksiyon ve spikerlik kurslarına katılmıştır. Ardından Marmara Üniversitesinde Radyo - Televizyon bölümünde eğitim görmüştür. 

 
İlk televizyon karşısına çıktığı zaman Turkuaz adlı bir programda sunuculuk yaptı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Turkuaz adlı programı sunduktan sonra Technology Channel’da Siemens Mobile Kuşak Sunuculuğu yapmıştır. 
 
Yıldızının parladığı ve keşfedildiği dönem ise Flash TV ekranlarında Desti İzdivaç programıyla başladı. Kısa zaman içerisinde ilgi odağı haline geldi. Daha sonra STAR TVden aldığı teklif ile Star TVde Esra Erolla İzdivaç programını sundu. Daha sonra ATV ekranlarından gelen teklif ile ATV ile çalışmaya başladı. Esra Erolda Evlen Benimle programını sunmaya devam etmektedir. 

Özel Hayatı
2 Temmuz 2010 tarihinde Kürt İdris lakaplı mafya babası olan Ali Özbir ile nikah masasına oturdu. Bu evliliğinde 23 Temmuz 2011 tarihinde İdris Ali adını verdiği bir erkek çocuğu oldu. 
1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Esra Erol Kimdir? Biyografisi Ve Hayatı 2. Resmi büyütmek için üzerine tıklaEsra Erol Kimdir? Biyografisi Ve Hayatı
3. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Esra Erol Kimdir? Biyografisi Ve Hayatı 4.Resmi büyütmek için üzerine tıklaEsra Erol Kimdir? Biyografisi Ve Hayatı
5. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Esra Erol Kimdir? Biyografisi Ve Hayatı

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?