Manşetler

Buradasın: Program indir » Oyun indir » Euro Truck Simulator indir
 

Euro Truck Simulator indir

Reklam

Euro Truck Simulator indir

Euro Truck Simulator , adı üstünde Avrupa kıtasındaki otoyol ağı üzerinden yük dağılımı yapan yapan bir kamyon sürüş simülatörüdür.

Kıtasal Kamyoncular
Bu sürüş simülatörü sizi güçlü bir kamyonun direksiyonunun arkasına koyuyor ve size türü görevler veriyor. Euro Truck Simulator'un faaliyetleri içinde kargoyu bir yerden bir yere taşıma ve teslimat için hak almak mevcut. Yeterince para kazanmanız sonuç olarak daha iyi ve hızlı yük alarak daha çok çalışıp daha çok para kazanmanıza izin veriyor .

Euro Truck Simulator'un temel fikrini oldukça orijinal buluyorum. Otomobil, motosiklet ve hatta uçak simülatörlerine alışkınız, fakat kamyonlara çok da alışkın değiliz. Aynı zamanda oyun mükemmel, oldukça gerçekçi grafikler sunuyor .

Uyku ihtiyacı
Buraya kadar her şey yolunda . Sorun şudur ki , Euro Truck Simulator kısa sürede sıkıcı bir oyun haline gelebiliyor . Motorun monoton sesinden mi , yavaş sürüşümden mi , yoksa gerçek aksiyon eksikliğinden mi bilmiyorum , oynamaya başladıktan kısa süre sonra uykum gelmeye başladı .

Belki kamyonun radyosunda kendi müziğinizi çalabiliyor , ya da yasadışı malzeme taşıyıp bazen polisler tarafından kovalanabiliyor olursanız Euro Truck Simulator daha heyecanlı olabilirdi . Aynı zamanda bir kamyon şoförü olarak başlangıç ​​ülkemi Britanya olarak seçememek hoşuma gitmedi ! German Truck Simulator ve UK Truck Simulator'a aşırı benziyor .

Euro Truck Simulator özellikle öne çıkan grafikleriyle oldukça orijinal bir oyun , fakat oldukça kısa sürede sıkıcı hale gelebiliyor .

Euro Truck Simulator indir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?