Manşetler

Buradasın: Bayanlara Özel » Güzellik » Evlilik Öncesi Cilt Bakımı
 

Evlilik Öncesi Cilt Bakımı

Reklam

Estetik Merkezinde yapılan yüz bakımları boyun, dudak, göz bölgelerine uygulanan özel bakım, saç mezoterapisi, lifting ve collagen uygulama, vitamin revitalizasyon ve akne ve leke durumuna bağlı olarak seanslar çoğaltılarak uygulanan oksijen terapiden oluşuyor. Adaylara bir gün önce yapılan cilt temizliği ve cilt yapısına uygun maske kullanılarak yapılan temel bakım ile tamamlanıyor.

Estetik Merkezi gelin ve damatlara kendilerini yenileyebileceği komple bakım programları sunuyor. Evlilik hazırlıklarının yoğunlaştığı bahar aylarında gelin ve damat adaylarının düğün öncesi stres atma ve canlandırma bakımları Estetik Merkezleri?nde cilt özelliklerinin ve ihtiyaçlarının tespitinden sonra oluşturuluyor.

Konuyla ilgili olarak Estetik uzmanları ?Düğün öncesinin de doğası gereği evlenenler için çok hassas ve stres yüklü bir süreç olduğunu, nikah öncesi stresi engellemenin çok zor olduğunu ama cildin en büyük düşmanının stres olduğunu da unutmamak gerektiğini belirtiyor. Gelin ve damat adaylarının cilt ve vücut yapılarının tespitinden sonra ihtiyaçlara uygun kişiye özel yüz ve vücut bakım programlarının oluşturulması gerekliğini ve minimum 4 hafta önce kendileriyle temasa geçmelerini tavsiye ettiğini belirtti.

Estelik Merkezinde yapılan yüz bakımları boyun, dudak, göz bölgelerine uygulanan özel bakım, saç mezoterapisi, lifting ve collagen uygulama, vitamin revitalizasyon ve akne ve leke durumuna bağlı olarak seanslar çoğaltılarak uygulanan oksijen terapiden oluşuyor. Adaylara bir gün önce yapılan cilt temizliği ve cilt yapısına uygun maske kullanılarak yapılan temel bakın? ile tamamlanıyor.

Yüzde bulunan mimik çizgilerinin bu özel günde çekilen fotoğraflara yansımasını istemeyen gelin ve damat adaylarımı bir ay öncesinde yapılacak Özel botoks uygulamaları ile objektiflere daha güvenli gülümseyceeklerdir. Terleme sorununuz var ise stresli dönemlerde bu sorun iyice artabilir ve kolluk altına uygulanan botoks ile bu probleminizden tamamen kurtulabilir, bu dönemi koltuk altı terlemesinden kurtulmanın rahatlığı ile geçirebilirsiniz.

Hyalüranik asit kullanarak dudak çevresi kontur ve hacim verme uygulamaları ile makyajınızın çekiciliğini arttırmanın sizi memnun edeceği şüphesizdir. Bu tip uygulamaları düğün tarihinden yaklaşık 1 ay önce yapmak gerekmektedir. Spa bakımlarının yapıldığı vücut bakımlarında düğün öncesi veya hazırlık döneminde yapılan canlandırma tedavisi vücudu yeniliyor. Ayrıca, sellulil ve sıkılaştırma tedavileri de problemli bölgelerin üzerine
yoğunlaşarak uygulanıyor.

Epilasyon uygulamaları düğünden hemen önce sir ağda uygulanarak yapılacağı gibi bu islenmeyen tüylerden aynı zamanda kalıcı olarak da lazer epilasyun ile kurtulmak mümkün olmaktadır. Kalıcı olarak kurtulmak için 4 hafta ara ile 1-8 seans gerekebilir.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?