Manşetler

Buradasın: Faydalı linkler » Genel Bilgiler » Facebookta Sayfa Nasıl Oluşturulur
 

Facebookta Sayfa Nasıl Oluşturulur

Reklam

Facebookta Sayfa Nasıl Oluşturulur

Facebook bildiğiniz gibi Türkiye genelinde milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan sosyal medya ağıdır. Bu sosyal medya sitesinde insanlar arkadaşlarını buluyor, takip ediyor ve görüşmeler gerçekleştiriyor.

Aynı zamanda Facebook ile gruplar sayfalar oluşturularak toplu sohbetler yapılır ve paylaşımlar gerçekleştirilir. Sizde bu sayfamıza girdiğinize göre bir Facebook sayfası kurmak istiyorsunuz demektir. Bu yüzden nasıl bir sayfa oluşturacağınızı aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Öncelikle Buraya giriş yapın burası Facebook yeni sayfa oluşturma sayfasıdır.Ana başlıklar göreceksiniz bu seçeneklerden istediğinizi tıklayın.Yapmamız gereken şey açacağımız sayfayı bu ana başlıklar ve alt başlıkları arasından doğru olana yerleştirmeniz olacaktır. Örneğin bir internet sitemiz için bir facebook sayfası açmak istiyorsanız,Marka veya Ürün ana başlığı altında yer alan İnternet Sitesi kategorisine yerleştirmeliyiz. Sayfanızı oluşturmak için Doğru kategoriyi seçtikten sonra sayfa başlığı da dahil olmak üzere eğer gerekli başka bilgi girmenizi istiyor ise bunları yazıyorsunuz.

Son olararak yapmanız gereken şey Daha sonra Kullanmaya Başla butonu tıklamak olacak buraya tıkaldıktan sonra artık sayfanızı açmış oluyorsunuz.Hepsi bu kadar işte kolay gelsin arkadaşlar.İlk sayfanızı açtığınızda sayfa linkinizin sayı ve harflerden oluşan uzun bir link olduğunu göreceksiniz. 25 beğeniyi geçtiğinizde sayfanıza özel, kullanılmayan kısa bir kullanıcı adı seçebilme imkanınız var.
 

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?