Manşetler

Buradasın: Haberler » Teknoloji » Fiber İnternet Sorgulama - Bölgenize Ait Fiber İnternet Haritasını Sorgulayın
 

Fiber İnternet Sorgulama - Bölgenize Ait Fiber İnternet Haritasını Sorgulayın

Reklam

Fiber İnternet Sorgulama - Bölgenize Ait Fiber İnternet Haritasını Sorgulayın

Teknoloji ilerledikçe İnternet hızınında kat kat artış göstermesi beklenen bir şeydir. Çoğu ülke Fiber İnternete geçti Türkiye`de o ülkelerden biri, Fiber optik bölgelere göre haritalandırılarak nerelerde olacağı ve nerede olduğunu internet üzerinden Türk Telekom`un resmi sitesinden kolay bir şekilde sorgulayabilirsiniz.

Sizde benim bölgeme fiber internet ne zaman gelecek diye merak edenlerdensiniz, Türk Telekom bu merağınızı giderecek bir Fiber İnternet haritası yayınladı. 

Türk Telekom’un son reklamındaki rakamlara göre bugüne kadar Türkiye çapında yaklaşık 160.000 km uzunluğunda fiber kablo döşendi.Yüksek hızlı internet hizmeti anlamına gelen fiberin en büyük sorunu ise her yerde bulunmaması. Bugüne kadar kullanıcılar ev ya da işyerlerinin bulunduğu bölgede fiber altyapısının olup olmadığını Türk Telekom’u arayarak öğrenebiliyorlardı.

Bu konuda bir adım atan Türk Telekom, harita üzerinde fiber altyapısının olup olmadığını gösteren bir servisi hizmete sundu.
Tüm Türkiye çapında hizmet veren servis yardımı ile istediğiniz bir yerde fiber internet altyapısının olup olmadığını birkaç saniye içinde öğrenebiliyorsunuz.
Buraya tıklayarak haritaya ulaşabilir, bulunduğunuz il, ilçe, mahalle ve sokak adına kadar yazarak sonuçları görebilirsiniz.
 

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular