Manşetler

Buradasın: Program indir » Oyun indir » Fifa 2014 İndir
 

Fifa 2014 İndir

Reklam

Fifa 2014 İndir

Oyun sektörü her geçen gün biraz daha ilerleme kat etmektedir. Bu ilerlemelerin en büyüğünü de fps ve spor oyunları sağlamaktadır. Her geçen sene yeni oyunları ile büyüleyen spor dünyası. Özellikle PES ve FİFA serisinde üzerinde gelişen spor oyunları, bu oyunlar ile de hala devam etmektedir.

Dünyanın en çok oynadığı spor oyunu olan FİFA serisi, özellikle FİFA 11 ile birlikte büyük bir atılım gerçekleştirmiş ve oyun severlere en iyi futbol oyununu sunmaya başlamıştır. Geçtiğimiz sezon yayınlanan FİFA 13 ile birlikte PES ile olan rekabetinde büyük bir fark açan EA Sports, bu farkı yeni oyunuyla da devam ettirmek istiyor.

Oyun motorları ve oyun için sağladığı sunucular ile çok sevilen FİFA 13, yeni oyunuyla bu faaliyetlerini de geliştirmektedir. Yeni oyunla beraber, oyuncu kontrolünün daha da zorlaştığı ve artık futbol oyunu oynarken, sokakta veya halı sahada oynuyormuşsunuz hissini verdiğini belirten EA Sports yetkileleri, yeni grafik motorları ile en gerçekçi sonuçları elde ettiklerini açıkladılar.

Menü ara yüzünde de değişikliğe gidildiğini ve Kick-Off maçların artık daha detaylı olduğunu belirten David Rutter, VG24/7 ‘ye konuştu. Verdiği röportajda yeni oyunda bizleri nelerin beklediğini açıklayan David Rutter, FİFA 2014 ile birlikte bir çok yeni özelliğin de oyunlarına dahil olduğunu belirtti.

FIFA 14
 Demo sürümü çıktı hemen indirebilirsiniz.

Ayrıca PES 2014 için PES 2014 indir sayfamıza giderek PES'in yeni demo sürümünü indirebilirsiniz.

Fifa 2014 İndir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular