Manşetler

Buradasın: Faydalı linkler » Genel Bilgiler » Firefox çift tıklama eklentileri ile işlerinizi kolay ve hızlı şekilde halledin
 

Firefox çift tıklama eklentileri ile işlerinizi kolay ve hızlı şekilde halledin

Reklam

Firefox çift tıklama eklentileri ile işlerinizi kolay ve hızlı şekilde halledin Çift tıklama ile Firefox’da neler yapabilirsiniz?

Firefox’tan, tek bir çift tıklamayla çok daha fazlasını alabilirsiniz. Tabii ki bu 4 eklentiyle…

Bilgisayarda pek çok işlemi çift tıklama ile gerçekleştirmek mümkün ve bu işleme alışanlar için büyük bir kolaylık. Fakat normal şartlarda çift tıklama ile Firefox’ta yapabileceğinzi tek şey bir kelimeyi seçmek. Normal şartların biraz dışına taşarak, çift tıklamayı Firefox’a taşımak mümkün. İşte Firefox’ta çift tıklama ile işlerinizi kolaylaştıracak eklentiler…

Reload The Current Tab On Double Click
Var olan sekmeyi yeniden yüklemeyi sağlayan basit ama faydalı bir eklenti. Eğer çift tıklama esnasında SHIFT tuşuna da basılı tutarsanız, sekmeyi önbellekteki kopyasını kullanmadan yeniden yükler.

DoubleClick ContextMenu
Tarayıcı olarak Opera’yı tercih edenlerin uzun zamandan beri tanıdığı ve kullandığı bir yöntemi Firefox’a taşıyan bu eklenti, çift tıklama ile Opera’nınkine benzer bir menünün açılmasını sağlıyor.

Close Tab by Double Click

Bu basit Firefox eklentisi, açık olan sekmeyi çift tıklama ile kapatmanızı sağlıyor. Eğer açık olan son sekme, aynı zamanda tek sekmeyse Firefox’un da kapanacağını hatırlatalım.

DblClicker

Bir sayfadaki bağlantıyı yeni bir sekmede açmak istediğiniz bu eklenti işinize yaracaktır. Sayfalardaki eklentileri yeni sekmede açmanın yanı sıra, DblClicker çift tıklama ile favorilerinizi ve tarayıcı geçmişindeki bağlantıları da yeni sekmede açmanızı sağlar.

CHIP Online

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?