Manşetler

Buradasın: Program indir » Oyun indir » FireShot indir
 

FireShot indir

Reklam

FireShot indir

Legend Online ile oyun piyasasına hızlı bir giriş yapan Oasis Games'in yapımcılığını ve dağıtımcılığını üstlendiği FireShot oyunu Türkçe Dil desteği ile Türkiye'de hizmet verecek aksiyon dolu bir MMOFPS oyunudur. Kaplanlar ve Kasırgalar isminde 2 düşman birliğinin savaşını konu alan bu oyun yakın gelecekte geçmektedir.

MMOFPS türündeki oyunlara farklı bir bakış açısı sunan FireShot'da zengin silah seçenekleri bulunuyor.

Bu seçenekler o kadar yaygın ki , bir tarafta lazer dürbünlü silahlar ile rakiplerinize korkuturken, diğer tarafta 2.Dünya Savaşı'ndan kalma tüfeklerle savaş meydanına dalabiliyorsunuz. Çeşitli oyun modlarıyla farklı bir oyun deneyimi sunan FireShot'da PvP ve PvE'nin yanında yapay zekaya karşı takım halinde hararetli kavgalar yapmanız da mümkün . FireShot'taki oyun modları ve özellikleri şu şekilde :

FireShot Fırtına modu
Her 2 takım da M320 bomba atar ile savaşa başlıyor ve öldürülen her düşman için kaynak puanı kazanılır . Bu puanlar ile oyun içerisindeki marketten yeni silahlar alınarak savaşa devam edilir . En çok kaynak puanını toplayan takım oyunu kazanır .

FireShot Komando modu
Botlarla birlikte takım halinde oynanan bu modda düşman botları ve oyuncuları öldürerek puan kazanıyorsunuz . Kendi tarafınızdaki botlarla organize olarak tercih etmeli ve düşmanları yok etmelisiniz .

FireShot Arena modu
Bu modu tek kuralı düşmanı en kısa sürede bulup yok etmektir . Bu mücadelede öldükten sonra canlanılabilir , arena modu oyuncuların yeni savaş teknikleri geliştirebilmesi için de en uygun moddur .

FireShot Özel Savaş modu
Bu modda Kasırgalar ve Kaplanlar sadece oyunun başında belirlenen silah türünü kullanabilirler . Örneğin keskin nişancı silahı seçildiği takdirde iki tarafın savaşçıları da sniper tüfeği kullanmak zorundadır .

FireShot Bomba Kurulum modu
Eğer savaşçılardan biri C4 patlayıcıya sahiptir ve düşman takımın bölgesine giderek bombayı kurmaya çalışır . Bombanın patlaması durumunda saldırı takım , imha edilmesi durumunda savunma yapan takım oyunu kazanır .

Kaliteli 3D grafikleri sahip olan FireShot , geliştirilmiş olduğu yeni nesil oyun motoru sayesinde düşük sistemlerde bile rahatlıkla oynanabilmekte .

FireShot indir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular