Manşetler

Buradasın: Program indir » Oyun indir » Football Manager (FM) 2011 Demo İndir!
 

Football Manager (FM) 2011 Demo İndir!

Reklam

Football Manager (FM) 2011 Demo İndir! Sezonun İlk Devresini Oyun Çıkmadan Oynayın! Sports Interactive ve SEGA® Europe Ltd. bugün Football Manager? 2011?in ücretsiz demosunun PC ve Apple Mac için www.footballmanager.com/demo adresinden indirilebileceğini duyurdu. Demo çilek ve vanilya versiyonlarına sahip ve her ikisi de 2010/2011 sezonunun ilk devresini içeriyor. Demoda kaydedilen oyunlar asıl oyunda da kullanılabilecek ve menajerler 5 Kasım?da çıkacak olan oyunda kaldıkları yerden devam edebilecekler.
 
 Demonun çilek versiyonu dünyanın en büyük liglerinde başlama imkanı veriyor ve oyuncuların bir çok ülkeden takımlara karşı şanslarını denemelerini sağlıyor. Demoda bulunan diller ve ligler şunlar.
 
 * Oyun içi diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Danca, Felemenkçe, İsveççe, Norveççe, Çekçe, Lehçe
 * Başlangıç ligleri: İngiltere, İskoçya, Fransa, İspanya, Portekiz, İtalya, Norveç, Danimarka, İsveç, Brezilya, Arjantin, Şili
 
 Demonun vanilya versiyonu, indirilecek dosyanın büyüklüğünü azaltmak için yalnızca İngiltere ve İskoçya liglerini içeriyor.
 
 * Sadece İngilizce
 * Başlangıç ligleri: İngiltere, İskoçya
 
 Demoyu indirmek için www.footballmanager.com/demo adresindeki talimatları uygulayabilirsiniz. Football Manager (FM) 2011 Demo İndir!

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
arda - 06.08.2011 - 14:33
harika bir oyun kuzenim oynadı baktım böyle bir güzel oyun

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular