Manşetler

Buradasın: Faydalı linkler » Kitap Özetleri » Frankenstein Çizgi Romanı
 

Frankenstein Çizgi Romanı

Reklam

Frankenstein Çizgi Romanı Çizgi Roman - Çizgi Roman Dünya Klasikleri - Dünya Klasikleri - Kitap - NTV - NTV Çizgi Roman Dünya Klasikleri

NTV Yayınları’nın Çizgi Roman Dünya Klasikleri serisinin üçüncü kitabı Frankenstein yayımlandı.

Mary Shelley‘nin ilk kez 1818′de yayımlanan Frankenstein, bilim ve teknoloji sayesinde insana hayat vermenin mümkün olduğu düşüncesinden hareket ediliyor. Victor Frankenstein, yaptığı deneyler sonucu bir ölüyü canlandırıyor. Fakat sonradan bu başarı bir kâbusa dönüşüyor.

FRANKENSTEIN HAKKINDA

Frankenstein, bilim ve teknolojinin yeni yeni doğduğu zamanlarda, insana her şeyin, yaşamın bile mümkün göründüğü zamanlarda yaratıldı. Ana karakter Victor Frankenstein, bu fikri saplantı haline getirmiş, teorilerini kanıtlamak için yılmadan çalışıyordu. Ancak hayalini kurduğu başarı, yalnızca kendisi değil, dostları ve ailesi için de kanlı canlı bir kâbusa dönüşecekti…

Mary Shelley?nin gotik korku öyküsü ilk kez 1818?de basıldı ve o günden bu yana pek çok sahne prodüksüyonuna ve filme ilham verdi; bunların çoğu orijinal başyapıttan büyük ölçüde saptı. Fantastik hikâyeyi orijinal öyküye sadık kalarak hayata geçiren renkli çizgi roman Frankenstein huzurlarınızda.

Frankenstein kitapçılardan 10 TL?ye, internet yoluyla ntvyayinlari.com adresinden ve 0212 630 17 00 numaralı çağrı merkezinden indirimli temin edinilebilir.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?