Manşetler

Buradasın: Haberler » Spor » Fuat Akdağ ve Mehmet Demirkol ile Spor Servisi ne zaman?
 

Fuat Akdağ ve Mehmet Demirkol ile Spor Servisi ne zaman?

Reklam

Fuat Akdağ ve Mehmet Demirkol ile Spor Servisi ne zaman? Fuat Akdağ ve Mehmet Demirkol, her sabah spor basının sıcak gündemini ?Spor Servisi?nde tartışıyor. Spor gündeminin yakından takip edileceği programda yazılı basının gündemi canlı yayında analiz ediyor. Program Pazartesi?den Cuma’ya her sabah saat 11:00?de ekrana geliyor. Yazılı basında günün en dikkat çekici spor haberlerini ve köşe yazılarını ekrana taşıyan ikili, günün gündemini belirleyen gazeteciler ve köşe yazarlarını canlı yayına davet ediyor; gündemi birlikte değerlendiriyor.

sporservisi@ntvspor.net

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
Ahmet Sarıhan - 23.12.2010 - 16:39
1993 Piontex damgalı,süresi arttırılan ilk Teknik Direk törlük Kursu Mezunu bir spor adamıyım.En önemliside T.S.kuvvetlerinde eğeitim kurumlarında Savaş Bedeb Eğitimi Ve spor BAŞKANLIğ ına Bağlı birimlerde yıllarca (30 yıl)sporları konusunda Anternörlük,Öğretim Üyeliği ve Yöneticilik Yaptım.Sayısız defalar ülkemi ORdu Milli Takımları ile (Basketbol ,Yelken,Pentatlon vs...) branşlarda Kafile başkanı olarak ülkemi temsil ettim.Netice olarak;Bu programın müdavimiyim.Çünkü diğerlerine göre biraz daha sporun bahse konu
edildiği ve özellikle sporda etik değerlere önem verilen ve bunu tarafsız ele alınan bir program olarak gördüğüm için.Fuat Akdağ a tşk ederim.Ama Mehmet Demirkol artık saçmalamağa başladı.Trafsızlığını yitirdi.Her şeyi FENERBAHÇE ve AZİZ YILDIRIM pencerisinden bakmayı bıraksın..VE kendini sporun mevzuatları,ülke ve kulüp gerçekleri,İnsan potansiyeli ve psikolojikyapısı,Toplum beklentileri ve en önemliside,MİLLİ politikalar açısından spor bilgisini ve ufkunu genişletsin.Tşk ederim..