Manşetler

Buradasın: Haberler » Teknoloji » Galaxy S4 Özellikleri Ve Fiyatı
 

Galaxy S4 Özellikleri Ve Fiyatı

Reklam

Galaxy S4 Özellikleri Ve Fiyatı Son zamanlarda Galaxy S4 cihazı giderek popülerleşen bir model. 2013e damga vurmayı hedefleyen Galaxy S4ün özellikleri ise mükemmel. İçerisinde bulunan yol haritası ile ekranla ilgili bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Full HD ekranı ile görüntü kalitesini 3 katına çıkardı. Teknoloji meraklıların en çok merat ettiği telefonların başında yer alan Galaxy S4e dair birtakım haberler elimize geçmeue başladı. 

CES 2013 fuarında tanıtılan cihaz büyük bir ilgi görmeye devam ediyor.

Cihazın 10 megapiksellik bir kameraya sahip olduğu hakkında dedikodularda gelmeye başlatı. Google hizmetine olan Picasaya yüklenen resimdeki EXIF bilgileri Galaxy S4 ile çekildiğini düşünülüyor. 

Aynı zamanda Galaxy S4ün kırılmaz bir ekrana sahip olacağı gibi haberlerde yayınlanmaya başlandı.  Galaxy S4 dayanıklı bir ekranı ile geleceğine benziyor. Şirket çalışanlarının çıkardığı dedikodulara göre cihazın kırılmaz bir ekrana sahip olacağı gibi söylentiler var yani bu demektir ki cam bir ekran kullanılmayacak.

Hanüz şirket tarafından doğrulanmamasına rağmen teknoloji merakları çıkacağı günü bekliyor. HD Ekrana sahip olan cihaz 4.99 inclik bir ekrana sahip olacağı söyleniyor. Resimlerde de gördüğümüz gibi tasarım açısından hoş bir görüntüye sahip olan Samsung Galaxy S4ün aynı zamanda kullanımının da kolay olduğu  söylenmekte.

GALAXY S4 Ne Zaman Piyasada Satışa Sunulacak?
Hemen herkesin kafasında soru işaretleri yaratan Samsung bu konudaki gizliliğini korumaya devam ediyor. 2013 yılında satışa sunulacak olan telefonun hem özellikleri hem fiyatı hemde satış zamanı sır gibi tutuluyor. Elimize geçen bilgileri sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Galaxy S4ün Tanıtım Videosunu Mutlaka İzleyin!

1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Galaxy S4 Özellikleri Ve Fiyatı 2. Resmi büyütmek için üzerine tıklaGalaxy S4 Özellikleri Ve Fiyatı
3. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Galaxy S4 Özellikleri Ve Fiyatı

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?