Manşetler

Buradasın: Biyografi » Müzisyen » Gökhan Keser Kimdir?
 

Gökhan Keser Kimdir?

Reklam

Gökhan Keser Kimdir?

Bir çok kişiyi kendine hayran bırakmayı başarmış ve yakışıklılığı ile de oldukça büyük beğeni yağmuruna tutulmuş olan ünlü pop şarkıcısı GÖKHAN KESER kimdir sorusuna sanırım net cevap olmuştur. 1987 doğumlu ve İzmir' de doğan yakışıklı şarkıcı kendi dalı haricinde bir çok etkinliğe de el atmış bulundu. Dizi oyunculuğu ve de sinema filminde rol alan bir yapısı ile de oyunculuk konusunda da becerilerini en ehli yoldan ilerletmiş bulundu.

 

Modellik kariyerini çocukluk yıllarından bu yana kadar ilerleten bir yapıya sahip olunur iken küçük yaşta da bu hobisinin farklı alanlara doğru ilerleme gördüğü ve de ünlüler kategorisinde ismini duyurmayı başarmış oldu. Bunun yanı sıra sürekli şarkıları ile de büyük hayran kitlesi oluşturmayı başarmış olan yakışıklı Gökhan, Ekol Drama Sanat Evi'nde de Ayla Algan' dan oyunculuk eğitimi aldı.

Sürekli eğitime açık yapısı ile beyinlerden GÖKHAN KESER kimdir sorusunu silerek yerine en başarılı oyuncu ve de şarkıcı olarak bahsettirmeyi başarmış oldu. Bunun yanı sıra bir çok ünlü kişiden de almış olduğu şan eğitimi ile de farklı bir alanda ismini duyurmayı başarmış oldu.

ilk atraksiyonunu GÖKHAN KESER kimdir sorusuna cevap gelmesi adına oyunculuk yönünde sürekli isteklerin gelmesine dayanarak tercihini 2007 yılında izleme rekoru kıran " Selena " dizisinde önemli bir rol alarak devamlı izlenim kazandırdı. ilk olmasına dayanarak oldukça başiarılı oyuncu olmasından yola çıkarak bu yönde de teklif sınırlarını aştırdı ve de Sinema oyunculuğuna kadar kendisini ilerletmeyi başarmış oldu.

Diskografi

Hadi Ordan (Sıla'yla düet) (2011)
Gökhan Keser (2012)
Hiç Vaktim Yok (2014)

Klipler
Hadi Ordan
En Kötü Günümüz Böyle Olsun
Bazen
Seninle Bozdum
Hiç Vaktim Yok

Oynadığı reklam
Nivea Chocolate Avrupa 2007
Nokia X6 2010

Oynadığı diziler
Selena

1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Gökhan Keser Kimdir? 2. Resmi büyütmek için üzerine tıklaGökhan Keser Kimdir?
3. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Gökhan Keser Kimdir? 4.Resmi büyütmek için üzerine tıklaGökhan Keser Kimdir?
5. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Gökhan Keser Kimdir?

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?