Manşetler

Buradasın: Program indir » Internet » Google Chrome için Yandex Eklentisi indir
 

Google Chrome için Yandex Eklentisi indir

Reklam

Google Chrome için Yandex Eklentisi indir

Yandex Türkiye'de faaliyetlerine başladığından beri panoramik ve şehir yol haritalarından tutun da oyunlara, haberlere, arama motoruna ve diğer hizmetlere kadar bir çok eksikliği hissedilen özelliği devreye soktu.

Sizin de Seveceğinizi inandığım Yandex uygulamaları arasında Google Chrome internet tarayıcısı için hazırlanan Yandex açılış sayfası yer alıyor ve içerisinde gelen özellikler internetteki bir günümüzü oldukça kolaylaştıracak şekilde tasarlanmış.

Bunlara kısaca değinecek olursak;

Yandex açılış sayfası üzerinden Twitter ve Facebook hesaplarınızı kolayca takip edebiliyor ve tek tıkla giriş sağlayabiliyorsunuz. Böylece mevcut sayfalarınız kapanmadan işlemlerinizi halledebiliyorsunuz.

En çok kullanılan web sitelerine tek tıkla ulaşabiliyor ve günlük işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Ayrıca içerisinde yer alan Yandex arama motoru, Yandex.Haritalar, Yandex.Haberler, Yandex.Görsel ve Yandex.Mail hizmetlerine kolay imkanıyla ihtiyaç duyabileceğiniz hemen hemen her şeye bu eklenti üzerinden elde edebilirsiniz.

İsterseniz Yandex Görsel Favoriler sayfasına 48 sayıya kadar Favorilerinizi ek Google Chrome'un 8 adetlik sınırlamasına kurtulabilirsiniz.

Google Chrome için Yandex Eklentisi indir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?