Manşetler

Buradasın: Bayanlara Özel » Cilt Bakımı » Göz etrafındaki şişlikler için özel jel
 

Göz etrafındaki şişlikler için özel jel

Reklam

Göz etrafındaki şişlikler için özel jel Gözler, her ne kadar kalbin aynasıdır densede ki, aslında gözler güzelliğinde aynasıdır ve kadının güzel yapan ise gözleridir önce… Bu denli önemli olan gözler için göz etrafında ki şişliklere etkili  özel bir jel den bahsetmek istiyoruz Melek‘ler.

Dünyanın en iyi dermatologları arasında gösterilen Dr. Howard Murad tarafından geliştirilen Moisture Silk Eye Gel- Göz Çevresi Şişkinliklerine Karşı Nemlendirici Jel, Kafein ile özellikle göz altında oluşan torbalanmayı  ve hassas  göz çevrenizde oluşan şişlikleri yatıştırmayı; göz çevrenize, etkisi gün boyu devam eden bir rahatlık ve nem sağlamayı destekler. İçeriğindeki Yosun Özü ince çizgilerin  görünümünü yumuşatmaya yardımcı olur .

Şişlikleri önlemek için özellikle buzdolabında saklanması ve göz çevresine serin bir şekilde uyulanması öneriliyor. Kafeinin etkisi serinlikle birleştiğinde daha etkili olacaktır. Ayrıca her yaştan herkesin kullanımına uygundur.

Göz çevresi için neden özel ürün kullanmalıyız ?
Normal ve problemsiz bir cilde sahip olsanız bile , göz çevresindeki cilt  daha ince ve hassastır. Bu nedenle bu bölgeye özel olarak formule edilen ürünler , iritasyona sebep olmayacak daha hassas içeriğe sahiptir . Ayrıca , göz çevresinde yağ bezleri pek bulunmaz , bu nedenle de ekstra neme ihtiyaç duyar .Yüzünüz için kullandığınız nemlendirici göz çevresi için yeterli nemi sağlayamayabileceği gibi kızarıklık ve iritasyona da neden olabilir .Göz çevresi bakım kremleri bu nedenle daha güvenli bir seçimdir .

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?