Manşetler

Buradasın: Program indir » Internet » Gs Yandex Web Tarayıcısı İndir
 

Gs Yandex Web Tarayıcısı İndir

Reklam

Gs Yandex Web Tarayıcısı İndir

Takımına ait olan tarayıcıyı kullanarak takımınız ile ilgili son haberleri öğrenin. Kısa zaman içerisinde popüler hale gelen taraftar tarayıcısıdır. Aynı zamanda tarayıcının en güzel özelliği ise içerisinde bulunan haber uygulamasıdır. Bu uygulaması sayesinde takımınız hakkındaki bilgilere sahip olabilirsiniz. Son gelişmeleri ilk siz öğrenin..

Twitter ve Facebook hesaplarınızda uyumlu olarak çalışan tarayıcının yüksek hızı da dikkat çekmektedir. Galatarasaylıların çok seveceğini umduğumuz tarayıcılardan biridir.

Görsel grafikleri ise oldukça başarılı. Görsellere göz atacak olursanız bizim ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Çünkü tarayıcının ana sayfasında anında giriş yapabileceğiniz sekmeler bulunmakta.

 
Google, Galatasaray.net, Youtube, GSSTORE, Facebook ve Mynet gibi sitelere hızlı erişim sağlayabilmeniz için anasayfasında bulunan sitelerdir. Son kapatılan sayfaları görüntüleyebilir dilerseniz tarayıcı geçmişini ve çerezleri silebilirsiniz. Favorilerinize aldığınız sitelere Favoriler kısmından hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

TARAYICIYI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
 

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?