Manşetler

Buradasın: Program indir » Oyun indir » GTA Kurtlar Vadisi İndir
 

GTA Kurtlar Vadisi İndir

Reklam

GTA Kurtlar Vadisi İndir

Kurtlar Vadisi için geliştirilmiş GTA yamasını indirerek KVP GTA oynamanın doruklarına çıkın..

Günümüzde bilgisayar oyunları sektörü oldukça ilerlemektedir. Hatta bilgisayar olanları diğer alanlara da kayarak telefonumuzda, tabletimizde veya PS3’ümüzde de yer almaktadır. Hızla gelişen oyun sektörüne ek olarak oyunlarımız da gelişim göstermektedir. Geçmişten günümüze kadar bir çok oyun hızla değişime uğrayarak en iyi şekilde bizlere sunulmaktadır. Uzun süreden beri gerek ülkemizde gerekse de dünyamızda en çok oynanan oyunlardan biri de GTA seridir. 

Grand Theft Auto (GTA) serisi, dünyanın dört yanında oynanarak, keyifli zamanların geçirilmesini sağlamaktadır. Bize büyük bir dünya sağlayan GTA ile her geçen yıl yeni oyunlarının daha da geliştiğini görmekteyiz. İlk olarak 2 boyutlu oyunları ile başarı sağlayan GTA, daha sonra GTA Vice City, GTA San Andreas, GTA 4 ve GTA Liberty City oyunları ile dünyanın en iyi oyunlarından biri haline geldi.

Ülkemizde de en çok oynanan oyunlardan biri olan GTA, bir çok yama paketi ile en iyi olacak şekilde sunulmaktadır. GTA Türk ve GTA Kurtlar Vadisi bunlardan biridir. 10. Yılını kutlayan ülkemizin en çok bölüme sahip dizilerinden biri olan Kurtlar Vadisi üzerine oluşturulan bu oyun ile, bir çok grafik de diziye uygun hale getirilmiş. Kurtlar Vadisi atmosferini GTA serisinde rahatlıkla yaşayabilmekteyiz.

Siz de Kurtlar Vadisi’nin vazgeçilmez hayranlarından birisi iseniz GTA Kurtlar Vadisi indirerek bu hayranlığınızı daha da arttırabilirsiniz. GTA Kurtlar Vadisi, oyunculara ücretsiz olarak sunulmaktadır.

GTA Kurtlar Vadisi İndir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
eray - 27.10.2014 - 18:32
ya türk yamasını indirdim gta vice city indiremedim yok :(
sanane - 04.07.2014 - 11:00
ÇaLıŞıYo Muda
doğru söylüyo
mert - 21.12.2013 - 16:53
gta türk"ün aynısı
olcay - 03.10.2013 - 19:25
gta kurtlar vadısı super bır oyun
alihan - 23.08.2013 - 00:03
arkadaşım bu modmu
emin - 31.07.2013 - 19:35
çok güzel bence indirin
ÇaLıŞıYo Muda - 28.05.2013 - 15:38
Çalışmaz bence yalann

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular