Manşetler

Buradasın: Program indir » Oyun indir » GTA San Andreas indir
 

GTA San Andreas indir

Reklam

GTA San Andreas indir

Gta Rockstar Games Oyun firması tarafından geliştirilen bir similasyon oyunudur. Bu oyun milyonlarca kullanıcısı olan her yaştan insanın oynadığı güzel ve hiç sıkılmadan oynayabileceğiniz bir oyundur.

Oyunda değişik bölümler bulunmaktadır, Görevlere katılabilir veya kendi kafanıza göre araba kullanabilirsiniz. 

Yaklaşık 17 yıl önce özel oyuncu Carl ile aksiyon son haddinde karşımıza çıkmaktadır. Çetelere karşı ayakta kalabilmenin ve dimdik olabilmenin son mücadelesini sizlerle birlikte vermek isteyen oyuncuyu bekletmeyin. Zaten oyuna değişik tad katan çete savaşları olmuş. Yapımcısının kim olduğunu söylememe gerek yok Rockstar games'i her gta oyunu indirmek isteyen biliyordur. Bu seri ile üne kavuşan Rockstargames firmasının diğer güzel oyunlarını da sitemizde bulmanız mümkündür.

Gta oyunu kısacası grand theft auto oyunu dünyada en çok oynanan oyunlar arasında birincidir. Özellikle gta3 ve gta vice city oyunlarında olmayan farklı hususiyetleri san andreas sürümünde bulmanız mümkündür. San andreas farkı: gta serilerini farketmeksizin oynayan şahıslarda burda bir takım farklı özelliklerle karşılaşacaklardır. örneğin oyunun ana oyuncusu carl’ı burda kendi fikriniz ve kafa yapınıza göre şekil verebilir ve oyuna renk katabilirsiniz. Örneklememiz çok gerekli olursa vücut oluşumu, göze hitap eden kısımları ve bunun gibi zor ayarlaını düzenlemeniz olası olacaktır. Oyunun playstation versiyonu ile de farklar taşıdığı söyleniyor.

Gta san andreas İle ticarete atılım: oyunun ehemmiyetli özelliklerinden birtanesi de bizlere ticaret yapabilme olanağınız oluyor. Elinizdeki para oranında atılımlar yapabilir kendi vaziyetinizi düzeltebilirsiniz. Böyle bir durumda sizin oyunda sahip olduğunuz gücü etkileyecek etkenlerdir. İndireceğiniz oyun nerde geçmekte? Bu sorunun cevabını merak edenlere hitaben los santos, san fierro, las venturas diyoruz. Sizi en çok memnun edecek ve gereksinimlerinizi karşılayabileceğiniz alternatif ise elbette dünyanın ehemmiyetli şehirlerinden biri bulunan los santos olacaktır. öteki şehirleri de açabilmek için oyundaki görevleri geçmeniz icap ediyor. Vazife geçtikçe aslında hikayenin sizi nereye götüreceği belli oluyor. Oyunun sahasına bakacak olursa 36 km2 büyüklüğü olan bir alanla oyuncunun karşısına çıkıyor. Bu da vice city oyununun neredeyse tam 4 katı daha büyük demek.

Arabalar hakkında : oyunda toplamda 200 adet vasıta bulunmakta. Ama sonradan yapılan modifiyelerle otomobil hileleri de girerek bu sayıyı arttırmanız olası. Oyundaki 200 vasıtanın 86 tanesi gta3 te bulunan arabalar aslında. Buna bakacak olursak oyun, arabalar hususunda devrim yaşamış sayılabilir. Oyunda bisiklet, biçerdöver, sokak temizleme aracı, hoverkraft gibi oyuna renk katması için vasıta tipleri de bulunmakta. Oyunda artık jet ve helikopter gibi vasıtaları kullanabileceğimizi söylememize artık ihtiyaç yok, ama ekleme olarak paraşütle atlama oyuna eklenen en göze çarpan aksiyonlardan biri olmuş. Arabadayken radyo dinleyebiliyorsunuz ve radyo kanallarını değiştirebiliyorsunuz. Gta san andreas oyunu ile alakalı veriyi rockstargames san andreas resmi web sitesinden alabilir ve gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Gta San Andreas ile oyun tadını almak için en alt seviyedeki sistem ihtiyaçları nelerdir?

Piii 1.0 ghz işlemci 256 mb ram olmalı 64 mb video kart 3.6 gb boş alan Windows 98/2000/xp işletim sistemi Gta san andreas ile oyun tadını almak için orta seviyedeki sistem ihtiyaçları nelerdir? P iv 1.4 ghz işlemci 384 mb ram 16 x speed dvd room 128 mb ekran kartı Windows 98/2000/xp işletim sistemi.

GTA San Andreas indir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
asd - 21.05.2013 - 15:50
açılırmı yüklenirmi?
İBOO - 04.05.2013 - 20:25
süper bir oyun ama bendiremedim abii yardım edermisiniz?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular