Manşetler

Buradasın: Program indir » Oyun indir » GTA San Andreas SA-MP indir
 

GTA San Andreas SA-MP indir

Reklam

GTA San Andreas SA-MP indir

GTA San Andreas oyununun ağ bağlantısı ile multiplayer olarak oynayabilmenizi gerçekleştiren bir eklentidir. SA-MP eklentisi açılımı San Andreas Multi Player olan bu eklentiyi adından da anlaşıldığı gibi Gta oyununu arkadaşlarınız ile ağ bağlantısı üzerinden oynamanızı sağlar.
 

GTA San Andreas oyununa renk katmak için hazırlanmış çok güzel bir mod paketi olan SA-MP oyunu online oynamanıza yarayan güzel bir ek. Sa-MP modu ile oyundaki istediğiniz karakteri ile başlayabilir, istediğiniz aracı alabilir ve diğer karakterleri ile chat yapabilirsiniz.
 

Oyun içinde kendi grubunuzu oluşturarak arkadaşlarınızla eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Modifiye edebileceğiniz arabalar ile yarışlar düzenleyebilir ve kurduğunuz ağ ile diğer ağlara saldırı yapabilir.
 

Sürekli olarak geliştirilmekte olan bu eklenti sayesinde GTA San Andreas'tan çok daha fazla keyif alabilir ve oyunu arkadaşlarınızla birlikte çok daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.
 

Sonuç olarak SA-MP eklentisi GTA San Andreas için geliştirilmiş olan en başarılı multiplayer eklentilerinin arasında yer almaktadır ve oyunu severek oynayan tüm oyuncuların bu eklentiyi mutlaka denemesini tavsiye ediyorum.

GTA San Andreas SA-MP indir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
mehmet - 19.09.2013 - 16:22
çok güzel

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular