Manşetler

Buradasın: Haberler » Magazin » Gülben Ergen ile Mustafa Erdoğan Barışıyor
 

Gülben Ergen ile Mustafa Erdoğan Barışıyor

Reklam

Gülben Ergen ile Mustafa Erdoğan Barışıyor

Gülben Ergen ile Mustafa Erdoğan Barışacak mı? Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan geçtiğimiz günlerde boşanmak için mahkemeye başvurmuşlardı.Ama son çıkan haberlere göre Mustafa Erdoğan 7 yıllık evliliğini bitirmek istemiyor.Gülben Ergen ile barışma yolları
 
Gülben Ergen ile Mustafa Erdoğan Barışacak mı?


Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan geçtiğimiz günlerde boşanmak için mahkemeye başvurdukları haberle gündemde uzun bir süre kaldı.Ama son çıkan haberlere göre Mustafa Erdoğan 7 yıllık evliliğini bitirmek istemiyor.Gülben Ergen ile barışma yolları aradığı söylenen ünlü isim 7 yıllık beraberliğini kurtarabilcek mi ?

Mustafa Erdoğan 7 yıllık evliliklerini bitirmek için boşanma davası açan eşi Gülben Ergen’i kararından vazgeçirmek için harekete geçti. Vatan gazetesinin haberine göre, davanın açıldığı günden sonra çocuklarıyla daha çok ilgilenmeye başlayan Erdoğan’ın hiç olmadığı kadar evinde vakit geçirdiği öğrenildi. Her an çocuklarının yanında olan Erdoğan, Anadolu Ateşi’nin Almanya’daki gösterisine bile oğlu Atlas’ı yanında götürdü.

Baba-oğul önceki gün birlikte İstanbul’a döndü. Öte yandan Gülben Ergen’in, Erdoğan ailesinin de araya girmesine rağmen boşanmakta kararlı olduğu, geri adım atmadığı öne sürüldü.13 Mayıs’ta açılan davanın ardından Bahçeköy’deki evde eşi Mustafa Erdoğan’la yaşamaya devam eden Gülben Ergen, İstinye Park’ta satın aldığı dubleks daireye temmuz ayında taşınacak. Erdoğan’ın ise “O eve hep birlikte taşınacağız ve çok mutlu olacağız.Yeterki evliliğimize son bir şans daha ver”eşini kararından vaz geçirmek için çabaladığı iddia edildi.

1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Gülben Ergen ile Mustafa Erdoğan Barışıyor

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
- 03.06.2011 - 01:02
Fish Info