Manşetler

Buradasın: Haberler » Magazin » Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan Neden Boşanıyor?
 

Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan Neden Boşanıyor?

Reklam

Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan Neden Boşanıyor? Gülben Ergenin boşanma davası açtığı eşi Mustafa Erdoğanın yasak aşk yaşadığı iddia edilen dansçı sevgilisinin Anadolu Ateşi grubundan Fatma Gök olduğu iddia ediliyor.

Uzun bir süredir ayrılık haberiyle çalkalanan  Mustafa Erdoğandan ayrılacağı konuşulan ünlü şarkıcı Gülben Ergen, önceki gün Sarıyer Aile Mahkemesinde boşanma davası açtı. Geçtiğimiz mart ayında, Gülben Ergenle 7 yıldır evli olan Erdoğanın, kurucusu olduğu Anadolu Ateşi grubundan bir dansçısıyla ilişki yaşadığı ve bu ilişkiden bir bebek sahibi olduğu iddia edilmişti

Erdoğanın iki yıldır aşk yaşadığı iddia edilen dansçının Fatma Gök olduğu öne sürüldü. Akşam Gazatesindeda yer alan habere göre Fatma Gökün Erdoğanla ilişki yaşamaya başlamasının ardından, koreograflığa yükseldiği de iddia edildi. Mustafa Erdoğan, yasak aşkından baba olduğu iddialarını yalanlamış, Ergen de eşine destek vermişti. Öte yandan, Erdoğanın son bir yıldır Bahçeköydeki eve yalnızca çocuklarını görmeye geldiği, Demirciköydeki Sinemköy Sitesinde başka bir evde yaşadığı ve Fatma Gökle bu evde gizlice görüştüğü de iddialar arasında.
1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan Neden Boşanıyor?

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?