Manşetler

Buradasın: Faydalı linkler » Genel Bilgiler » Güney Aksında Yol güzergazı - İzmir Banliyo Kuzey
 

Güney Aksında Yol güzergazı - İzmir Banliyo Kuzey

Reklam

harita7401929 İzmir Banliyo Kuzey   Güney Aksında Yol güzergazı resmi kurumlar Yol güzergazı yol Ulukent Stad Sarnıç nereden nasıl gidlir nasıl binilir metro saatleri Menderes mavişehir kuzey konak kalkıyo kaç para İzmir Banliyo ızmır Havalimanı hastane güzergazı Güney Aksında Yol güzergazı güney gidilir Gaziemir Esbaş enkisa.com enkisa Ege Üniversitesi com Çiğli buca bornova banliyo saatleri kalkıyor Banliyo Aksında Kuzey hattımızda Aliağada başlayan yolculuk; Biçerova – Hatundere istasyonları üzerinden Menemene ulaşılıyor.
Menemen İstasyonundan Egekent 2 – Ulukent- Egekent – Sanayi İstasyonları ile Çiğliye, Çiğli İstasyonundan Mavişehir – Şemikler – Nergis İstasyonları ile Karşıyaka İstasyonuna varılıyor. Karşıyaka İstasyonu üzerinden; Naldöken – Turan – Bayraklı ve Salhane İstasyonlarını geçerek aynı zamanda aktarma merkezi de olan Halkapınardan güney aksına devam ediyor.
Halkapınar üzerinden Alsancak – Kemer İstasyonları ile yine bir aktarma merkezi görevini alan Şirinyer İstasyonuna ulaşılıyor. Şirinyer İstasyonundan Koşu – İnkılap – Semt Garajı – Esbaş – Gaziemir – Sarnıç – Havalimanı – Menderes ve son istasyonumuz Torbalı ile güney aksındaki yolculuğumuz son buluyor.
Yapım çalışmaları sürmekte olan Üçyol – Ege Üniversitesi – Evka 3 hattı ile Üçyol – F.Altay , Üçyol – DEÜ Kampus hatlarının devreye alınmasıyla birlikte raylı sistem toplu ulaşım hizmetleri ulaşımı rahatlatacak.
 

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?