Manşetler

Buradasın: Bayanlara Özel » Diyet » Haftalık Meyve Sebze Diyeti İle Zayıflama
 

Haftalık Meyve Sebze Diyeti İle Zayıflama

Reklam

Haftalık Meyve Sebze Diyeti İle Zayıflama

İnsanoğlu çağlardan beri kendine dikkat etmek için elinden geleni yapmaktadır. Bu dikkat edilen hususlardan biri de kilolardır. Özellikle bayanlarımız daha fit görünmek, daha estetik durmak ve daha iyi işlev sahibi olabilmek için zayıflamak, ideal kiloya ulaşmak isterler. Fazla kilolarından kurtularak kendilerini daha mutlu hissederler. Günümüzde bu olay kendini oldukça çok hissettirmektedir. Her geçen gün bay veya bayanlarımız fazla kilolarını vermek için terapiler uygulamaktadır. Aslında bu terapilerden önce doğanın faydasına varmak gerekir.

Çünkü doğamız, bize estetik konusunda, fazla kilolarımızı almak konusunda yardımcı olmaktadır. Bitkiler ile ve yakın zamanda üretilen yeni hayvansal ürünler ile kolayca kilo verebilir, istediğiniz kilolara ulaşabilirsiniz. Bu sayede hayatta daha huzurlu duruma gelebilirsiniz.

Zayıflamakta bize en çok desteği veren bitkiler, sebze veya meyve ayrımı yapmadan her kesimi ile en iyi sonuçları almamız için bulunmaktadırlar. Sebze ve meyvelerimizin verdikleri besinler ile zayıflamanız mümkündür. Ayrıca yakın zamanda üretilen yeni bitki çayları ile de rahatça zayıflayabilmekteyiz.

Diyetisyenler, her geçen gün yeni sistemleri ile insanların yeterince zayıflaması için uğraşmaktadır. Ülkemizin her yerinde sıkça rastladığımız diyetisyenler ile fazla kilolarımızdan kurtulabiliyoruz. Ameliyat yerine doğal yollar ile fazla kilolarımızı ortadan kaldırabiliyoruz. Diyetisyenlerin sunduğu haftalık meyve ve sebze diyetleri ile hızlı şekilde kilolarımızı veriyoruz. Özellikle meyve ve sebzelerin sağladığı kilo verme imkanları ile, yemek yiyerek bile zayıflamamız mümkün hale geliyor.

Bu diyet "tek gıda rejimi" adı verilen diyetlerden olup, hergün, en az 4 bardak soda ya da su tüketilmesi tavsiye edilir. Yemeklerinize, çesitli bitki ve baharatlar ile, tuz, acı biber ve sirke ekleyebilirsiniz. En fazla 7 gün uygulanmalıdır

Bu diyetin günlük mönüleri:

1. GÜN
Muz hariç gün boyunca istediğiniz kadar meyve

2.GÜN
Gün boyunca sadece istediğiniz kadar sebze yemeği patates hariç

3.GÜN
İstediğiniz kadar meyve ve sebze yemeği patates ve muz hariç

4.GÜN
5 muz, 5 bardak süt

5.GÜN
Haşlanmış sebze, ızgarada pişmiş bir parça biftek, tavuk veya balık

6.GÜN
2 parça ızgara biftek , çiğ sebze, havuç, kereviz, domates, lahana vs

7.GÜN
Haşlanmış sebze, ızgarada pişmiş bir parça biftek, tavuk veya balık

İyi diyetler!

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?