Manşetler

Buradasın: Bayanlara Özel » Hamilelik » Hamile olma ihtimali nedir?
 

Hamile olma ihtimali nedir?

Reklam

Soru :

ben 18 yaşında bir kızım.kızlık zarım hiç zarar görmedi şimdiye kadar.Sevgilimle ilişkiye giriyorduk sürtünme şeklinde ve vajinamın kızlık zarımın üzerine boşaldı ve ben hemen temizyedim ama bir kaç saat sonra o civarda yine sperm olduğunu gördüm.hamilelik riski olduğunu duydum ve ne derecede olduğunu merak ediyorum.bu arada o günden iki üç gün sonra regl oldum normal gününde.şimdi hamilelik riskim var mı yokmu merak ediyorum.Teşekkürler.

Cevap:

Öncelikle şunu bilmelisiniz. Regl olduğunuzda yumurtanız dışarı atılır. Vucud yeni bir yumurta hazırlar. Bu ilişkiden sonra regl oldugunuza göre spermlerin yumurtayla döllenme olasılığı kalmamış demektir.

Ancak şunuda bellirtmeliyim ki üstüne bastığınız kızlık zarım bozulmadı demek bir anlam ifade etmez o sizin ruhsal bakışınızı tetikler. Evlilik dışı ilişki toplumsal olarak tasvip etmediğimiz bir var olan olgudur.

Herşeyin bir riski vardır. Düzenli ilişkiyle çocuk sahibi olmaya calısanlar bile vucudun savunma mekanizmasını geçmekte zorlandıkları bile görülmüştür.

Size tavsiyem ki; konu hakkında mutlak doktor gözüylede bilgilendirecek arkadaşımız online olmasada ilişki yaşadığınızda korunma yöntemlerini tercişh etmenizi öneririm.

Yaşınız genç bir hata hayatınızın akısını önemli derecede değiştirir.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?