Manşetler

Buradasın: Bayanlara Özel » Aşk » Hoşlanan Erkek Nasıl Davranır?
 

Hoşlanan Erkek Nasıl Davranır?

Reklam

Hoşlanan Erkek Nasıl Davranır?

İnsan hayatında kadın erkek ilişkileri her zaman için iki taraf adına da merak uyandırıcı nitelikte olmuştur. Genellikle erkeklerin kadınları etkileme çabası olduğu düşünüldüğün de bayanların en çok sorduğu soruların başında hoşlanan erkek nasıl davranır sorusu gelmektedir. Bayanlar erkeklere göre bu tür konularda daha meraklı ve sorgulayıcı niteliktedir.Beğendikleri erkeklerin kendilerinden hoşlanıp hoşlanmadığı sürekli olarak kafalarının bir köşesinde cevap arar. Bu sorusunun aslında birçok cevabı vardır, erkekler çeşitli yollar ile karşısındaki kişilere sevdiğini belli edebilir.
Hoşlanan erkek nasıl davranır sorusuna verilebilecek en temel cevapları sıralayacak olursak. İlk olarak hoşlanan erkek sürekli olarak karşınıza çıkmaya çalışır. Bunu yaparken de karşılaşma işlemini bilerek değil de tesadüf havası uyandırmayı amaçlamaktadır. Hoşlanan erkek nasıl davranır sorusuna verilebilecek bir diğer cevap ise hoşlanan erkeğin karşısındaki kişiye sürekli iltifat etmesi ve seçtiği cümleler ile etkileme çabasıdır. Bu şekilde davranarak bayanların gözünde kibar, etkileyici aynı zamanda da nazik bir hava oluşturulmaya çalışılır.


Bununla beraber sürekli olarak sorular soran ve karşısındaki kişinin nelerden hoşlandığını, neleri sevip sevmediğini sorgulayan erkeklerde hoşlanan erkek nasıl davranır sorusuna cevap olarak verilebilir. Bunlara ek olarak sürekli olarak beğendiği kişiye bakan ve onunla göz göze gelmeye çalışan erkeklerde hoşlanan erkek nasıl davranır sorusuna cevap olmaktadır.

Erkekler her an bayanlara sevdiğini söyleyemeyebilir kimi zaman çekinir kimi zaman da doğru anı beklemeye başlar. Ama yine de vücut dili ile bayanlara sevdiğini gösterirler. Hoşlanan erkek nasıl davranır sorusuna verilecek bir diğer cevapta erkeklerin hareketleridir. Hoşlanan erkek nasıl davranır konusu üzerine birçok şey söylenebilir. Hoşlanan erkek nasıl davranır şeklinde bir soruyu kendinize sorduğunuzda en temel cevaplar bunlar daha farklı yöntemlerde bulunmaktadır.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
Admin - 23.12.2012 - 11:27
Merhaba Melda hanım, erkek arkadaşınız eğer sürekli sizinle ilgileniyorsa ve dikkatinizi çekiyorsa büyük ihtimalle sizi seviyordur.

Size tavsiyem çok fazla olmayacak şekilde sizde biraz ilgi gösterin, sizin karşılık verdiğinizi veya vereceğinizi anladığı takdir de emin olun size açılacaktır.

Mutluluklar dilerim..
melda - 22.12.2012 - 13:38
ya benim bir arkadaşım var sürekli benimle ilgileniyor bana güzel sözler söylüyor ve güldürüyor acaba beni seviyormu seviyorsa ne yapmalıyım