Manşetler

Buradasın: Program indir » Güvenlik » Hotspot Shield indir
 

Hotspot Shield indir

Reklam

Hotspot Shield indir

Hotspot Shield programı yasaklı sitelere giriş programı olarak bilinir. VPN tabanlı olan bu yazılım ile son zamanlarda yasaklanan Twitter başta olmak üzere bir çok engelli sitelere giriş yapabilirsiniz.  Ayrıca bu yazılım bilgisayarınıza da koruma altına alır böylelikle kişisel verilerinizin başka kişilerin eline geçmesini de engeller. 

 

Bu sayede açmış olduğunuz tüm web oturumları üzerinde kişisel bilgi ve bilgi aktarımının program içerisinde yer alan güçlü şifreleme sistemi tarafından korunmaktadır . Özel gizliliğinizi korumak için IP adresinizi barındıran program, internet üzerinde anonim olarak dolaşmanıza izin verir .

İnternet üzerinde gezerken kimliğini gizlemek ve anonim olarak gezmek isteyen bir çok kullanıcının ilk tercihi olan Hotspot Shield , oldukça güvenli bir seçimdir . Kişisel bilgilerinizi ele geçirmeye çalışan web hizmetleri , üçüncü uygulamalar veya hizmet sağlayacılarına karşı sizi koruyacak olan Hotspot Shield , güvenilir bir internete açılan kapıyı sizlere sunuyor .

Sistem kaynaklarını oldukça ılımlı şekilde kullanarak program , her türlü bilgisayar üzerinde hızlı ve akıcı bir şekilde çalışmaktadır . Kurulum işlemleri de oldukça basit ve hızlı bir şekilde tamamlanan program , her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir .

Hotspot Shield indir

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular