Manşetler

Buradasın: Haberler » Magazin » Hülya Avşarın Kaset Davası Nedir?
 

Hülya Avşarın Kaset Davası Nedir?

Reklam

Hülya Avşarın Kaset Davası Nedir?

Erol Kösenin Hülya Avşara kaset şantajı gerçek çıktı
Erol Köse’nin “Elimde Hülya Avşar’ın kasedi var” açıklamasının ardından bir dava da Kaya Çilingiroğlu’ndan geldi. Ancak Çilingiroğlu’nun avukatının dilekçede “O kaset ifşa edilirse müvekkilim çok zorda kalır” demesi ortada gerçekten bir kaset olduğunu ortaya çıkardı.
Ardından Hülya Avşar avukatı aracılığıyla yazılı bir açıklama yaptı . İşte o açıklama ;

Sn. Hülya Avşar  adına açıklama ;

 Erol Köse tarafından bir süreden beri ,  sistemli bir biçimde twitter üzerinden ve  zaman zaman da çeşitli basın yayın organları ile verilen demeçlerle, Hülya hanımın özel yaşamı, sanat yaşamı, kişiliği gibi konularda asılsız olduğu kadar hakaret ve iftira nitelikli sözler sarf edilmektedir.   Erol Köse’nin bu tavrının hiç bir  haklı yanı bulunmamaktadır.  Kendisi ile polemiğe girmenin son derece gereksiz ve hak etmediği degeri vermek olduğunu düşünmekteyiz. Hak ettiği cevabı  yargı kanalı ile vermek gerekliliğine inancımızdan ötürü hukuki ve cezai sorumluluğu gerektiren bu haksız saldırıya karşı ilgili kişi hakkında gerekli işlemleri başlattık.

Kaya Çilingiroğlu tarafından da aynı biçimde Erol Köse tarafından yapılan hakaret ve iftiralar nedeniyle başlatılan hukuki işlemlerde, hakaret ve suç delillerinin toplanması amacıyla yargıya müracaat edilmiştir. Ancak suç delillerinin toplanmasına yönelik bu talep, sanki Hülya hanımın özel yaşamında gizlenmesi ve ortaya çıkması halinde de Hülya hanımın rencide olacağı bir takım görüntüleri varmış gibi ifade edilmiş ve yorumlanmıştır. Ne   Erol Köse adlı kişinin bu tür iddialarının ne de müvekkilim hakkında bu konuda basın ve internette yer alan haberlerin  hiç bir gerçekliği bulunmadığı gibi, Erol Köse  hakkında başlatılan tüm hukuki işlemlerdeki yegane amaç ta haksız saldırı ve iftiraların bir an önce sonlandırılması  ve hak ettiği biçimde cezalandırılması içindir.

Av.Kerem Hasbakkal

Hülya Avşar Vekili

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?