Manşetler

Buradasın: Haberler » Magazin » İbrahim Tatlıses İfade Verdi
 

İbrahim Tatlıses İfade Verdi

Reklam

İbrahim Tatlıses İfade Verdi

Uğradığı silahlı saldırıdan 5 ay sonra ilk kez polise ifade veren İbrahim Tatlıses, kendisine gösterilen fotoğraflardan saldırganları teşhis edemedi...13 Martta uğradığı silahlı saldırı sonucu ilk kez polise ifade verdi.İstanbul Maltepedeki Romatem Darüşşafaka Fizik ve Rehabilitasyon Merkezinde tedavisi süren sanatçının ifadesi, Organize Suçlar Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından alındı. İfade alma işlemi sırasında Tatlısesin avukatı Ahmet Küçük de hazır bulundu.
Tatlısesden Abdullah Uçmak ile husumetini bu cümlelerle anlattı
1998de Uçmak ve adamları ile oğlum Ahmet Tatlı arasında Hasan Boranın işyerinde yaşanan olay sebebiyle aramızdak husumet başladı. Boranın hemşehrisi olan Uçmak aracımızı kurşunladıktan sonra bizden para isteyip tehdit etti. 25 bin lira kan parası verdim ama yine istediler. 2002de aracımın önünü kesip para istediler. Şikayetçi olup yakalanmalarını sağladım. Uçmak hapse girdi ama tahliye olup beraat etti. Nuri Sesigüzel barış yemeği düzenledi. Fakat sonradan bana yine suikast planladılar. 2003te Gaziosmanpaşada TEMde beni vurmak için pusuya yatmışlar ama yakalandılar. Yine İbo Show programından çıkışta aracımı kurşunlamayı planlamışlar. Bu olay sebebiyle hapse girdiler.
Kulağıma bir çınlama geldi sonrasını hatırlamıyorum
Program çıkışı hayranlarımla fotoğraf çektirdim sonra yola çıktık, birara kulağımda çınlama oldu gerisini hatırlamıyorum

Kimseden tehdit aldınız mı sorusuna ise
"Son saldırıdan önce ciddi anlamda bir tehdit almadım. Gelen tehditleri emniyet güçlerine bildiriyordum zaten"

Olay anını bu cümlelerle dile getirdi
 "Olay gecesi stüdyodan çıkarken birkaç kişi fotoğraf çektirdi. Aracıma bindim. Buket arka koltukta idi. Ben Buket!e bir şeyler anlatıyordum onun için başımı hafif sola çevirmiş arkadaki Buket ile konuşuyordum. Kulağımda bir çınlama oldu ve sonrasını hatırlamıyorum."

Peki ya sağlığı ne durumda
Yaklaşık 2.5 saat süren ifade alma işleminin ardından Tatlısesin avukatı Küçük bir açıklama yaptı. Soruşturma gizli yürütüldüğü için ifade hakkında detaylı bilgi veremeyeceğini aktaran Küçük, "İbrahim Bey sağlıklı ve neşesi yerindeydi" dedi. Avukat Küçük, sanatçınınsağlıkdurumuyla ilgili soruya da "Sağlık durumu gayet iyi. Kendisi bomba gibi. Tedavisi güzel bir şekilde ilerliyor" dedi.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?