Manşetler

Buradasın: Haberler » Magazin » İbrahim Tatlısesi Ziyarete Giden İzzat Çapa Neler Söyledi
 

İbrahim Tatlısesi Ziyarete Giden İzzat Çapa Neler Söyledi

Reklam

İbrahim Tatlısesi Ziyarete Giden İzzat Çapa Neler Söyledi

İşte İbrahim Tatlısesi Son Olarak Gören Tatlısesi ziyarete giden İzzat Çapa öyle şeyler anlattı ki... Ünlü türkücünün sevenlerine güzel haberler verdi.

İzzet Çapa Anlatıyor ;

Şaşırdım… Hem de nasıl… Ama benim yerimde kim olsa aynı duyguları yaşardı… Oysa hazırlıklıydım da… Ama itiraf ederim bu kadarını asla tahmin etmemiştim…

Darüşşafaka Hastanesindeki odasına girmeden önce pasaport hariç tüm kimlik bilgilerimi döktüm ortaya. Yoksa asla içeriye izin yok. Bitmiyor, mikrop kapma ihtimaline karşı galoş takmak zorundasınız. Ellerinizi de oracıkta dezenfekte edeceksiniz.

Ne de olsa beyin ameliyatı geçirmiş bir hastanın yanına giriyorsunuz.

SANKİ HİÇ AMELİYAT OLMAMIŞ

Ama odaya girdiğimizde, Onu ilk gördüğümüzde yani, ‘bizi kapıda neden bu kadar hırpaladılar şimdi diye geçiriyorsunuz içinizden. Çünkü adam turp gibi maşallah. Ameliyatın ‘asının bile yanından geçmemiş. Aynen aslı gibi, orijinal.

Fizik tedaviden yeni gelmiş, koltuğuna kurulmuş, kuaförü Nuri beye saçlarını kestiriyor. Belli ki biraz önce de sinekkaydı tıraş olmuş. Kimse demez ki, başından bunca olay geçti, bunca ameliyata girip çıktı.

Onu böyle görmekten duyduğumuz sevinç, bir anda dudaklarımıza doluşup kahkahaya dönüşüyor.

‘Gel bakalım Çapa diyor İbrahim Tatlıses…

ALBÜMÜNÜN ADI MUCİZE

Önce İbo severlere müjdelerimizi verelim… Morali süper. Öyle göstermelik filan değil gerçekten çok iyi. Üç şarkısı kendisine ait olan dokuz şarkılık albümün, yedi parçası tamamen bitmiş. Bir son dakika değişikliği olmazsa ismi bile belli; Mucize…

TATLISES, YILBAŞI GECESİ EKRANDA

Albümün adı gibi, gerçekten bir ‘mucize yaratmış Tatlıses… Başındaki ameliyat izi sadece dokuz günde kapanıvermiş. Bundan sonra tedavisine Bodrumda devam etmeyi düşünüyor.

Üstelik 3,5 ay sonra, yılbaşı akşamı onu televizyonda da izleyebileceğiz. Hangi kanal diyorsanız, maalesef bu kadarla yetineceksiniz… Çünkü öğrenmek için çok ısrar ettiğim halde “Sen şimdi bunu hemen yazarsın Çapa” dedi ve bu konuda ağzını mühürledi… 

1. Resmi büyütmek için üzerine tıkla İbrahim Tatlısesi Ziyarete Giden İzzat Çapa Neler Söyledi

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
Emre Kaynak - 15.09.2011 - 21:42
En yakın zamanda iyileşipp aramızaa gelcek İmparator