Manşetler

Buradasın: Bayanlara Özel » Aşk » İhanetin Nedeni Bulundu? İhanetin Nedenleri Nelerdir
 

İhanetin Nedeni Bulundu? İhanetin Nedenleri Nelerdir

Reklam

ihanetin nedeni olmaz bedeli olur, erkekler neden ihanet eder,kadınlar neden aldatır,ihanetin nedeni nedir,ihanetin nedenleri,kişisel gelişim,kişisel gelişim yazıları oku,kişisel gelişim yazıları

İhanet Kadın olsun Erkek olsun hiç istenilmeyen bir durumdur. Mutlu bir evliliğin ve birlikteliğin anahtarı sadakattir. Bugün sizlere ihanetin nedeni nedir onu anlatmak istiyoruz. Ama yinede size tavsiyemiz bırakın nedenlerini ve ihanet denen kötü şeyi hayatınızdan çıkarın derim.

İtalyan Corriere della Sera gazetesinde çıkan habere göre, New York Devlet Üniversitesinden bir grup bilim adamı, bazı insanların eşlerine sadık kalamamalarının nedeninin, alkol ve kumar alışkanlıklarıyla da ilgili olan ve hatta kişinin siyasi olarak daha “liberal” eğilimli olmasına yol açan DRD4 geni varyasyonu olabileceğini bildirdi.

Uslanmaz çapkınlara bu davranışları için mazeret veren araştırmada bilim adamları, 181 gencin DNA?sını ve cinsel geçmişlerini karşılaştırdı.

DRD4 geni varyantını taşıyanların, kaçamak yapma ihtimallerinin diğerlerine göre iki kat daha fazla olduğunu ortaya koyan araştırmayı yürüten ekibin başındaki Justin Garcia, bunun kesinlikle, bu varyantı taşıyan herkesin evlilik dışı ilişkiye gireceği anlamına gelmediğinin altını çizdi.

Bu geni taşımayanların da yine eşlerini aldatabildiğini belirten Garcia, ”Araştırmamız, sadece bu varyantı taşıyanların bu tür eylemlerde bulunmaları ihtimalinin çokdaha yüksek olduğunu gösteriyor” dedi.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?