Manşetler

Buradasın: Faydalı linkler » Genel Bilgiler » İmageshack Resimleri Neden Açılmıyor? Çözümü
 

İmageshack Resimleri Neden Açılmıyor? Çözümü

Reklam

Imageshack Neden Bozuldu,Imageshack Resimleri Görünmüyor,Imageshack Resimleri Yok

Yaklaşık üç dört gündür imageshack’e yüklenmiş resimler bir kurbağaya dönüşüyor. Kullanıcılar her yerde bu sorunun çözümünü ararken sonunda çözüm bulundu.

Getirilen kısıtlamaya göre 2 farklı sorun var birincisi imageshack.us linki paylaşılmış sitelerdeki resimleri görüntüleyememe, ikincisi imageshack.us sitesine kayıtlı olmayan sitelerde paylaşacağınız imageshack.us linklerinin herkeste görüntülenememesi..

Olayı biraz daha açalım, İmageshack.us?un getirdiği sınırlama ile bir sitede paylaşılan imageshack.us linkinin sorunsuz görüntülenebilmesi için o sitenin imageshack.us da kayıtlı domain olması gerekiyor.Eğer imageshack.us linkini kayıtsız bir forum sitesinde paylaşırsanız o resimi sadece imageshack.us sitesine kayıt olmuş üyeler görebilecek geri kalan kayıtsız kullanıcılarda kurbağa resmi görüntüleyecek..

Bu nedenle yapılması gereken şey şu..Eğer bir web siteniz varsa sitenizi imageshack.us yetkililerine gönderip sitenizin sisteme eklenmesini bekleyeceksiniz veya sitenizden duyuru yaparak tüm ziyaretçilerin imageshack.us sitesine üye olmasını isteyeceksiniz..

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?