Manşetler

Buradasın: Program indir » Android Uygulamaları » Instagram indir - Android İşletim Sistemi İçin
 

Instagram indir - Android İşletim Sistemi İçin

Reklam

Instagram indir - Android İşletim Sistemi İçin
Sosyal medya kullanımı günümüzde çok kişi tarafından yapılan ve her anınızı paylaşma yarayan bir içeriğe sahiptir. Fotoğraflarınızı paylaşmak istediğinizde ise ücretsiz olarak Instagram kullanımı yaparak istediğiniz zaman paylaşım gerçekleştirebilmektesiniz. IOS da sadece kullanımı yapılabilen Instagram, Android uygulamasında da artık hizmet sunarak daha fazla kitleye ulaşmaktadır.
 
Programda çeşitli efekt kullanımları yaparak farklı fotoğraflar yaratabilir ve sevdikleriniz ile paylaşım sağlayabilirsiniz. Instagram kullanımı yapan arkadaşlarınızın paylaşımları takip edebilme, sizlerde onlara fotoğraf gönderimi yapabilmektesiniz.

Kullanımı sıklıkla yapılan bir uygulama olmasından dolayı farklı ülkelerden, şehirlerden paylaşılan fotoğrafları takip edebilme ve değişik paylaşımlar görebilmektesiniz.
 
Android için Instagram programı hakkında genel özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz.
 
- Ücretsiz bir uygulamadır.
 
- Çektiğiniz fotoğrafları özelleştirebilme,
 
- Facebook, Twitter ve Foursquare üzerinden paylaşım yapabilme,
 
- Efektler kullanarak farklı fotoğraflar yaratma imkanı,
 
- Paylaşım yaptığınız fotoğraflar hakkında görüşler alabilme ve arkadaşlarınızın beğenisini görebilme,
 
- Ön ve arka kamera kullanarak çektiğiniz resimleri paylaşabilme,
 
- Yeni güncellemeler ile Google Nexus 7 desteği, sunularak kullanımı daha kaliteli bir hal alabilmesi için her geçen gün program üzerinde çalışmalar yapılmaktadır.
 

Instagram programında daha önce yaşanan sorunlar ve eksikliklerin giderilmesi için uygulama ile ilgili olarak gerekli güncellemeler yapılarak, sorunsuz bir halde çalışması için gerekli yenilikler yapılmaktadır. 25 farklı dil ile kullanımı yapılabilen bir uygulama olarak her geçen gün kullanımı artan uygulama için gerekli çalışmalar yapılmaya devam edilmektedir.  

Instagram indir - Android İşletim Sistemi İçin

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?