Manşetler

Buradasın: Haberler » Teknoloji » iPhone 5S Ne Zaman Çıkacak?
 

iPhone 5S Ne Zaman Çıkacak?

Reklam

iPhone 5S Ne Zaman Çıkacak?

Sizde Apple ürünleri kullanıcısıysanız ve iPhone 5S'in ne zaman çıkacağını bekliyorsanız yazımızın tamamını okumanızı tavsiye ederim.

Apple'ın sayısal geleneğini sürdürdüğü iPhone akıllı telefonu 5S modeli işte bu tarihte gelecek. International Business Times teknoloji editörü Dave Smith'ın yaptığı açıklamaya göre yeni modelin 20 Eylül tarihinde satışa sunulacağını söyledi. 

Eğer sizinde iPhone 4 ve 4S gibi eski bir iPhone modeline sahipseniz 12 hafta kadar daha beklemeniz gerekecek.

Smith'e göre öncelikle iOS 7, iOS 6'da olduğu gibi tanıtımının 100 gün sonrasında kullanıma sunulacak. Bu ise 18 Eylül'e denk geliyor. Smith, yeni iPhone'un ise sadece 2 gün sonra tanıtılacağını iddia ediyor (iOS 6'dan iki gün sonra tanıtılan iPhone 5 gibi). Apple'ın bu tür sayısal alışkanlıklarını sevdiğini ve genellikle onları bırakmadığını düşündüğümüzde, Smith'in tahminleri akla yatkın görünüyor.

iPhone 5S Tanıtım Videosu:

Smith, düşük maliyetli iPhone 5S veya iPhone 6'nın (veya ucuz iPhone'un) bundan bir veya iki hafta sonra piyasaya sürülebileceğini tahmin ediyor. Apple'ın ucuz iPhone'u öncelikle Çin, Hindistan gibi gelişmekte olan piyasalara sunmayı planladığını hatırlatalım.
 

Smith'e göre Apple, iPhone 6 ve ucuz iPhone tanıtımlarını birbirine yakın tutacak çünkü Ekim ayında yeni bir iPad daha tanıtacak. Bu tahminlerin doğru çıkması halinde 2013'ün sonlarında, Apple'ın cep dünyasını sallamasına tanık olabiliriz.

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?