Manşetler

Buradasın: Faydalı linkler » Kitap Özetleri » Jeff Abbott Kuşku Kitabı Hakkında Bilgi
 

Jeff Abbott Kuşku Kitabı Hakkında Bilgi

Reklam

Jeff Abbott Kuşku Kitabı Hakkında Bilgi Hiçbir şeyden korkmuyorsun… Ya peki ölüm seni adım adım takip ediyorsa…

Hayatınızın en kötü anını unutabildiğinizi hayal edin…

Miles Kendrick mafyadan saklanan bir muhbirdir, en yakın arkadaşının ölümü yüzünden sıkıntılı anlar yaşamaktadır. Psikiyatristini gizli isteği üzerine ona yardımcı olmaya çalışan Miles, kendisini bir cinayetin ortasında bulur. Cinayet karanlıktır ve beraberinde Miles, illegal bir tıbbi araştırmaya da tanık olmak zorunda kalmıştır. Bu araştırma hem kendisine hem de milyonlarca stress hastalığına sahip insanlara yardımcı olacak bir ilacın üretilmesiyle ilgilidir. İlaç, kullanan kişinin tüm korkularını yenmesini sağlar. Yanlış zamanda yanlış yerde bulunan Miles, şimdi de eski bir FBI ajanı-şimdi ise bir kiralık katil olan-Dennis Groote?un hedefindedir. Groote, kızının hastalığına çare bulmak için aradığı ilacın Miles?ta olduğunu düşünür. Bu ilaç, piyasada olacak olsa paha biçilemez bir değeri olacaktır?

Groote ve gizli ajanlardan kaçıp hayatını kurtarmaya çalışan Miles, eski tecrübelerini kullanarak, bu ölümcül kovalamaca dan sıyrılmaya çalışacaktır. Bu macerada kendisine iki ilginç dost edinir: ruhen çökmüş bir emekli asker ve şiddetten münzevi bir kadın. Hepsini kurtarmak için çabalayan Miles, bir zamanlar olduğu gibi güçlü bir konumda olmak için son şansını kullanacaktır.

?Tecrübeli bir gerilim yazarı, güçlü karakterleriyle birlike eşsiz bir romana imza atmış, inanılmaz sahneler de bu maceraya farklı bir hava katmış. Abbott romanını akıl almaz kıvraklığı ve süpriz olaylarla süslemiş.?

?Fear adrenaline dolu bir gerilim romanı. Güçlü kalemiyle, aksiyon dolu bölümleriyle öfkeyi ve takıntıları, şok edici vahşiliği ve akıl almaz mekânlarıyla okurları oturdukları yere çivileyecek ve son sayfalarına kadar terletecek bir roman?

?Aksiyon durmak bilmiyor, diyaloglar canlı ve inandırıcı.?

?Kalpler duracak.?

?İddialı?

Kitap ile ilgili diğer bilgiler:

Orijinal Adı: Fear
Çevirmen: Fatih Kıyman
Basım Yeri: İstanbul
Basım Tarihi: 2010-1
Basım: 1.
Sayfa Sayısı: 483
Dili: Türkçe
Kapak: Karton Kağıt
Ebat: 135 x 210
Barkod: 9786054335015

Yorum Bırakın

Yorumunuzu Buraya Yazın!

İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 

Bu içerik İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?